אנחנו מפרסמים מידי שבוע מאמר מעניין ומקורי בנושאי העיסוק העיקריים שלנו: מיניות, טנטרה, זוגיות והתפתחות אישית.

את המאמרים תוכלו לקבל, יחד עם עדכוני הפעילויות והסדנאות השוטפות שלנו אל תיבת המייל שלכם. הניוזלטר נשלח אחת לשבוע.

על מנת לקבל את המאמרים והעדכונים... לחצו כאן!


לחצו על הכותר על מנת לקרוא את המאמר הרצוי.

😱🥷🏼 הדרך להתמודדות עם פחד, אלימות או סכנה 🔪☠️

לא קל לאף אחד...

בתקופה האחרונה זה הולך ומתגבר, גם מבית וגם מחוץ - האלימות מתגברת, האצבע על ההדק הופכת קלה יותר ויותר. דקירה פה, אלימות או דריסה שם, רצח, טרור...
לא קל לאף אחד להתמודד עם פחד מאלימות וסכנה שפוגעים בכל מקום ללא הבחנה. מה עושים? איך מתנהלים?

אנחנו לא באים מהגישה הביטחונית, ה"מעשית", שאמורה לספק פתרונות מידיים. הגישה שלנו נובעת מדרך החיים בה בחרנו ומתפיסת העולם הנוכחית שלנו. להצעות שלנו קל מאד להעלות התנגדויות, להגיב בציניות, לומר "שטויות", אבל אנחנו יודעים שזה חשוב, שזה עובד...

אהבה

זה אולי הרעיון המאתגר ביותר, כיוון שהוא דורש הכי הרבה אמונה ונחישות והוא גם לא ניתן להוכחה ישירה.
להתנהל באהבה כל הזמן, ככל שרק אפשר. אנחנו מדברים על התנהלות כללית מתוך אהבה, לא ספציפי למישהו או משהו. כשאנחנו מרבים אהבה בעולם אנחנו מרפאים אותו. אנחנו מרפאים במידה זו או אחרת את האנשים שרע להם, שהנפש שלהם נמצאת עכשיו בעיצומו של מסע בחושך, בכאב, ברוע ובנקמה. אנחנו מרפאים את דעא"ש, את המפגעים, את האנסים והגנבים...
לא. אנחנו לא תמימים או מרחפים בעולמות אחרים. אנחנו יודעים שדעא"ש ממשיכים לרצוח, שהאנשים הנמצאים בחושך ממשיכים לעשות רע. אבל, בלי האהבה שאנחנו מביאים לעולם, הם יהיו עוד יותר רעים, עוד יותר נוקשים ואגרסיביים ופוגענים.
ככל שיהיו יותר ויותר אנשים במחנה האור, במחנה האהבה העולמי, כך ייטב לכולם. והעולם לאט לאט משתנה. כבר קשה להתעלם מכך, למרות גל הטרור והכאב.

מודעות

זה כבר פתרון הרבה יותר מעשי. לשאוף להתנהל במודעות ככל שרק ניתן!
כשאדם מתנהל במודעות הוא מסוגל לטפל ביותר פרטי מידע סביבו, ביותר חושים, ביותר ארועים והוא מתורגל לענות לעצמו תשובות מיידיות ולכן גם לספק לעצמו פתרונות מידיים למצבים.
כיצד מעלים מודעות? מחלקים את הזמן ואת רצף הארועים לפרוסות יותר ויותר דקות. מעלים רזולוציה. ואז, מטפלים בכל פלח זמן כזה כאילו הוא הדבר היחיד שקורה בעולם כרגע, במודעות מקסימלית, מנותק ממה שלפני או אחרי.
יש היבטים שונים למודעות.
בהיבט הרגשי-חברתי-רוחני, אדם כל הזמן מפנה פנימה מעין שאלות (הן לא חייבות להיות מילוליות, לפעמים הן שברירי שניה), מה אני עושה? למה אני עושה את זה? מה בחרתי? האם זה בהרמוניה למי שאני? (אם אני בכלל יודע מי אני).
בהיבט הפיזי המודעות היא לחושים, לסביבה, לדיוק בפעולות. איפה מניחים את כף הרגל, איך היד נעה, איפה בדיוק צריך להניח את הסכין כדי לחתוך את העגבניה כך ולא אחרת. מודעות לחושים - לריחות, לקולות, למראות, לחום, קור וכן, גם ל"חוש השישי" (יש לנו הרבה יותר משישה חושים).
הנה דוגמה: פעם פעם, ממש בתחילת דרכנו המשותפת, הגענו לפסטיבל "סגול" השביעי. עמדנו בתור להכנס לפסטיבל ופתאום בן חש שמישהו עומד מאחוריו עם סיגריה ממש קרובה לגבו. הוא הסתובב וגילה להפתעתו שבמרחק 3-4 מטרים ממנו, מאחוריו, עמד אדם עם סיגריה ביד. זה היה עוד הרבה לפני שעשינו את המסע למודעות גבוהה יותר.

איך זה קשור למצב הבטחוני, לאלימות, לפחדים?
ככל שתהיו יותר מודעים לסביבה הפיזית שלכם, הסיכוי שתופתעו יילך ויקטן. כאשר אתם ערים ומודעים לכל דבר שקורה בסביבתכם המיידית ואף הרחוקה יותר, כך תקבלו חיוויים מוקדמים יותר על משהו לא שגרתי או לא תקין. פעמים רבות המודעות הגבוהה תעזור לכם גם לחוש מי בקרבתכם נמצא באנרגיה שלילית או מסוכנת.
גם כאשר משהו כבר קורה, ככל שאתם ברמת מודעות גבוהה יותר (גם בהיבט הלא פיזי), תהליך קבלת ההחלטות שלכם יותר מהיר, יותר נחוש, חד ומדוייק. זו הסיבה אגב, שבמזרח הרחוק, אומנויות הלחימה הקלאסיות נקשרות עם דרך רוחנית גבוהה. הקונג-פו במנזר שאולין התפתח מהטנטרה למקרה שלא ידעתם.

הגנות

הגנות אנרגטיות הן כלי חזק באופן בלתי רגיל!!!
אל תזלזלו בעוצמה שלהן. הן עובדות והן עובדות חזק!
כל העולם הזה, כך טנטרה מסבירה (ועכשיו גם פיזיקת הקוואנטים), הוא בסה"כ רק ריק ואנרגיה. דברים קורים ברמה האנרגטית לפני שהם מתגשמים בפועל. כאשר אתם מגינים על עצמכם אנרגטית ומתורגלים בכך, אתם מוגנים הרבה יותר מאנשים בסביבתכם שלא עושים זאת.

ישנן דרכים שונות להגנה אנרגטית.
אנחנו נלמד אתכם את אחת מהן שהיא מאד עוצמתית. אם יש מספיק זמן (לא מקרה חירום) עושים את ההגנה המלאה. אם זה מקרה חירום, בוחרים בהליך מקוצר.
כשאתם לומדים בהתחלה, עשו זאת בעיניים עצומות ובסביבה שקטה. ככל שתתרגלו זאת יותר, תוכלו לעשות את זה בכל סביבה, גם בעיניים פקוחות ובמעט מאד זמן.

עצמו עיניים ודמיינו שאתם מקיפים את עצמכם במרכבה גדולה שעשויה מזהב בהיר. מרכבה, למי שלא מכיר, היא מבנה תלת מימדי המורכב משתי פירמידות בכיוונים מנוגדים (מגן דוד תלת מימדי). את המרכבה עטפו בכדור שעשוי מרשת של חוטי זהב בהירים.
עכשיו הקיפו את עצמכם במרכבה עשוייה מזהב כהה ועטפו אותה בכדור שעשוי משכבה רציפה (לא רשת) של זהב כהה.
בצעו שוב את אותו תהליך עם מרכבה בצבע כחול מתכתי בהיר וכדור עשוי מרשת חוטים בצבע כחול מתכתי בהיר.
עכשיו - מרכבה בצבע כחול כהה בוהק וכדור משכבה רציפה באותו צבע.
המרכבה הבאה היא בצבע שחור אטום לחלוטין וכך גם הכדור העוטף אותה. זו נחשבת הגנה עוצמתית ביותר, ההגנה האלוהית. (אבן האוניקס השחורה משמשת להגנה וטיהור אנרגטיים עוצמתיים).
אחריה באה מרכבה בצבע סגול בוהק וכך גם הכדור העוטף אותה.
בסוף, הקיפו עצמכם במרכבה עשוייה מאור לבן בוהק ועטפו אותו בכדור של אור לבן בוהק שהולך וגדל עד אין סוף, עד שכל המרחב הנתפס סביבכם מואר כולו.

התהליך הזה נשמע ארוך כשקוראים אותו, או בפעמים הראשונות בהן מבצעים אותו. אנחנו כל כך מתורגלים, שזה לוקח לנו שתיים שלוש שניות להשלים את כולו אם אנחנו ממהרים.
את ההגנות האלה עושים בכל מקרה בו באים במגע עם סביבה לא ידידותית (לדוגמא, בתי חולים, מקומות שיש בהם אנרגיה אלימה, בסביבת אנשים עצבניים או נוקשים וכו').

במקרה חירום, פשוט הקיפו עצמכם בכדור של אור (או אם אתם מספיק מתורגלים, או שאתם אנשים שעובדים עם אנרגיות, הקיפו עצמכם בכדור של אנרגיית הגנה עוצמתית, בלתי חדירה).

סיפור אמיתי:
לפני כמה שנים נסענו לראות מה התחדש בסביבת פיתוח של איזור תעשייה חדש במודיעין. כבר היו כבישים סלולים אבל השטחים היו מרוחקים ודי שוממים. נסענו לאיטנו מתבוננים בנוף ופתאום קלטנו במרחק רכב שמתקרב לעברנו בדהרה מטורפת. נהג צעיר החליט לנצל את הכביש השומם לנהיגת מירוץ חסרת אחריות. הוא התקרב לעברנו ונכנס לסיבוב. על הכביש היה כורכר וקלטנו שנוצר מצב מסוכן ביותר. שנינו כבר באוטומט ביצענו הגנה חזקה של אנרגיה בלתי חדירה. הנהג איבד את השליטה על הרכב. הרכב השתחרר מאחיזתו בכביש, החל להסתובב על צירו ולעוף לעברנו. אחרי שלשה סיבובים שלמים הוא נעצר במרחק של כשני מטרים מאיתנו.
כמובן שאפשר לומר לנו שזה סתם צירוף מקרים. אנחנו יודעים שלא!

אהובים שלנו, תשמרו על עצמכם! ושנשמע רק בשורות טובות.

אז איך מיישמים את הרעיון של "להיות באהבה"?
פשוט בואו ללמוד!
בתהליך זוגי או אישי תוכלו להעמיק את החיבור לתדר האהבה ולשנות את כל מהלך חייכם.
צלצלו 054-465-5868 וקבעו לכם פגישת היכרות חינם על כוס קפה.


#בן_ואפרת #אלימות #טרור #רצח #פחד #אלימות #אהבה #אמונה #נחישות #מודעות #הגנה_אנרגטית #מרכבה #טיהור_אנרגטי

🐇🐰👯 לה לה לה אפצ'י... 🐇🐰👯

הנך מושלם כפי שהינך

היופי נמצא בפשטות, מלמדת הטנטרה.
אנשים מבלים חיים שלמים בנסיון להיות טובים יותר, מוצלחים יותר, מושלמים יותר.
וטנטרה -- טנטרה מלמדת אמת כה פשוטה. היא כה פשוטה עד כי היא קשה לעיכול.
"נבראת מושלם, ונותרת מושלם כפי שהינך"
אלא מה? כל חיפושיך הם תחת הפנס. כל הדרך שאתה עושה נובעת מחוסר היכולת שלך להכיר בכך שאתה כבר מושלם כפי שהינך, אהוב כפי שהינך.
וזו בעצם תכונה אנושית של כולנו, גם של אלו היותר מתקדמים בדרכם. כולנו אלופים בלמצוא בעצמנו את המגרעות, את החסרונות. אנו כה טובים בזה עד כדי כך, שזה ממסך על עובדת היותנו מושלמים כפי שהיננו.

טכניקות כה רבות שטנטרה מלמדת, נועדו בעיקר לכך. להביא אדם למקום בו הוא מסוגל לראות את עצמו כמושלם, כיוון שהינו יציר הבורא וחלק בלתי נפרד ממנו, וככזה, הרי הינו בהכרח מושלם ואהוב כפי שהינו.
זה לא אומר שאין לאן להתפתח, להתעצם, לדייק. אך תהליכים אלו כבר לא יבואו ממקום של חסר, נחיתות, רגשות אשם, שיפוט עצמי, אלא יבואו ממקום של עוצמה בוטחת ושקטה.

שב בשקט וצפה איך הדשא ממשיך לצמוח

רבים מהתרגולים הטנטריים מיועדים בעצם לכוון אותנו למקום של עירנות ומודעות מקסימליות.
כאשר אדם מודע לעצמו ברמות גבוהות, עירני לכל תהליך ותהליך, ארוע ומופע בעצמו ובסביבתו, גדל הסיכוי שיום אחד יוכל לראות במו עיניו שהוא בעצם כבר מושלם כפי שהינו. הוא לא צריך לעשות מאומה, להוכיח דבר, לא צריך להשיג, לכבוש, לאגור... הוא רק צריך להיות.

"רק היה", אומרת הטנטרה. אל תעשה דבר, רק היה,
"שב בשקט וצפה איך הדשא ממשיך לצמוח, השמש ממשיכה לזרוח ולשקוע, המים בנהר ממשיכים לזרום..."

המודעות והעירנות נועדו לאפשר לנו לחיות את המציאות בדיוק כפי שהינה, כיוון שרובנו ככולנו, חיים ברמה מסויימת של חלום, של מציאות מזוייפת. (אין הכוונה כאן ל"מאיה", אלא לפתיסה האישית שלנו).
כבר אמרנו לכם שזה פרדוקס? נשמע לכם מוכר מאיפה שהוא?
מדוע אנו חיים בחלום? כיוון שהחלום, המציאות המזוייפת, מגוננת עלינו מפני המציאות האמיתית.
והרי המציאות האמיתית הינה שאנו כבר מושלמים ואהובים כפי שאנו. אז ממה להתגונן?
הפרדוקס הינו שהמיינד החושב, האגו, אינם מאפשרים לנו פשטות. הם מחפשים את הסיבוך, את המורכבות, את האתגר.
המיינד מתקשה לקבל את העובדה שזה כה פשוט,
הלב יכול לקבל זאת בפשטות רבה, מבלי להסתבך.
הלב הוא אמיץ.

מה בין שיווה ואפצ'י?

וכך, בשיא הפשטות, בוויגיאן בהירווה טנטרה, אומר שיווה:

בתחילת התעטשות, בזמן פחד, בחרדה, מעל פני תהום, בהלום הקרב, בעת סקרנות קיצונית, בתחילת רעב, בסיומו של רעב, היי מודעת ללא כל הפרעה.

שיווה

מתוארת כאן שורה של מצבים בהם אנשים נוטים לחשוב שהם חסרי שליטה. אכן, חלקם אכן מחוץ לשליטתנו, אך אם נביא משהו אחר וחדש אל תוך התהליך, המודעות, התהליך ישתנה ונשיג בו שליטה, לפחות חלקית.
ניקח לדוגמא את תהליך ההתעטשות. התעטשות הינה בעצם פרץ של אנרגיה שמחפשת שחרור.
אם התהליך כבר התחיל, זה מאוחר מידי להכנס למדיטציה. האנרגיה כבר בדרכה החוצה.
ממש ממש כאשר אנו חשים בעיקצוצים או בדגדוגים הראשונים שמופיעים בתחילת התהליך נפנה את כל תשומת הלב והמודעות הפנימית שלנו ובמרבית המקרים הצורך להתעטש פשוט ייעלם מעצמו. זה עובד מדהים - מנסיון!.
נפנה את כל העירנות והמודעות פנימה. נעצום עיניים וניכנס למצב מדיטטיבי כאשר אנו ממקדים את כל מודעותנו אל אותו איזור בו מתחיל להתהוות העיטוש. אם נהייה מודעים באופן מוחלט, העיטוש פשוט ייעלם. האנרגיה שהופנתה אליו תהפוך לעוד יותר מודעות ועירנות.
אנחנו יכולים לספר לכם מנסיון אישי שזה עובד מדהים ממש. כאשר התודעה מופנית לכיוון הנכון העיטוש פשוט נעלם ברוב המקרים, ובמרבית המקרים בהם הוא לא נעלם, לא היינו ממוקדים מספיק.
בשעת התעטשות הגוף ממוקד והחשיבה נעצרת. התהליך הזה, שמאפשר שניות קצרות ללא מיינד, ממכר.
נוצר מצב שהוא בעצם מהות המדיטציה האמיתית: מודעות חסרת מחשבה.
אפשר להגיע לחוסר מחשבה בעזרת סמים מסויימים אבל אז אין לנו מודעות ועירנות.
אפשר שתהייה מודעות עם מחשבות, וזו לא חוכמה גדולה, את זה יש לנו ביום יום.
אבל להגיע למהות האמיתית הזו של מודעות ללא מחשבה, זהו האתגר. ואז, גם אירוע קטן כביכול כמו התעטשות עשוי להביא לטרנספורמציה.

מודעות על לכל דבר עלי אדמות.

תהליך דומה קורה עם פחד או עם חרדה. כאשר חווים פחד, נעלה את רמת המודעות שלנו והפחד ייעלם.

בעצם, ניתן להיעזר כמעט בכל דבר ובכל תופעה. העיקר להביא את עצמנו למצב של מודעות נטולת מחשבה.
מה שהסוטרה מביאה כאן, הינו רק דוגמאות ספורות. ניתן למשל להיעזר ברעב. כאשר אנו חשים את הרעב, נפנה את כל המודעות אל עצמנו. איך אנו חשים? מה קורה לי בגוף? ככל שנהייה מודעים יותר לכל מה שמתחולל, כך יגדלו הסיכויים שהרעב ייחלש.
לפני מספר שנים, בתחילת המסע שלנו לשינוי עצום בנושא התזונה, נכנסנו לתקופת צום ארוכה של 3 שבועות. באחד הימים הראשונים, נהגתי (בן) ברכב וחשתי באיתות של רעב. החלטתי להביא מודעות מקסימלית לתחושה ומתוך אות המודעות גבוהה, עלתה בי המחשבה שאני יכול לבחור בעצם, להנות מאותה תחושת רעב. אני מתוכנת למשהו מסויים אבל אני יכול לתכנת את עצמי ההיפך. מאז, תחושת הרעב אינה מנהלת אותי. אני מנהל אותה.
הרעיון כאן הוא ללמוד לא ליצור הזדהות עם הרעב. אנו נשארים במרכז שלנו, בעוד הרעב קורה בהיקף.
אנו היינו שם עוד לפני שהרעב היה קיים, ונמשיך להיות שם גם לאחר שהרעב ייעלם.

כל דבר יוכל לשמש לכך. אפילו תחילתה של התעוררות מינית.

במזרח, היו מאמנים את הלוחמים להיות בראש ובראשונה במודעות אבסולוטית מבלי חשיבה, והקנו לכך חשיבות נעלה, עוד הרבה לפני טכניקות ואסטרטגיות לחימה. זה איפשר ללוחמים להיות חדים וממוקדים וחסרי תהיות ועיכובים, וכן להתגבר על פחדים רבים.
מאסטר הטנטרה בודהידרמה, מייסד מסדר השאולין העלה את זה לרמות מטורפות. דרך השליטה במיינד נקי ומודעות על, הלוחמים מגיעים להישגים שנחשבים על-אנושיים. תבדקו, יוטיוב מלא בסרטונים שמראים זאת בבירור.

זו דרכה של הטנטרה - דרך החווייה.
אתה יכול לשנן בעל פה כל מיני הצהרות לעצמך על כך שאתה אינך הגוף ואתה מנותק מהגוף, אבל באמת, אם אתה אינך מודע לחלוטין, זו תהייה הצהרה ריקה מתוכן כי רק הראש יאמר אותה.
כאשר תחווה את זה באמת בגופך, בחווייה הפרטית שלך, לא תצטרך (או תרצה) לדבר על כך.

המודעות הגבוהה תשנה את חייכם מקצה אל קצה.
הזוגיות שלכם, המיניות שלכם, תפיסת השפע ותזרים המזומנים, החברויות שלכם, ההורות שלכם...
כל אלה ועוד יכולים להשתדרג בעזרתנו דרך לימוד המודעות בעזרת החווייה הטנטרית.
אנחנו מזמינים אתכם להעז לפתוח את הצוהר ולבוא ללמוד ולשנות את חייכם.
התקשרו או שלחו ווטסאפ ל 054-465-5868 וצאו לדרך חדשה.


#בן_ואפרת #טנטרה #מדיטציה #מודעות #שיווה #התעטשות #פחד #מיינד #לב #רעב #אנרגיה #קרב #חרדה

🌍 בראשית ברא אלוהים 🌍

"אין לי כוחות יותר בן.
אני מרגישה אנוסה, פגועה,
איך כל פעם אני נקלעת מחדש לאנשים שפוגעים בי?"

כבר היינו בקשר לפני כן. ידעתי בדיוק איך...
כשילדה נולדת לתוך עולם של אלימות קשה בבית, היא גדלה קורבן.
היא לא יודעת אחרת. היא פשוט בברירת מחדל בתדר הזה ואז היא מושכת אליה את אלה שפוגעים.

גם לאחר שנים ארוכות של ניסיון מקצועי עם מקרים כאלה, זה מטלטל אותי כל פעם מחדש. איך אבא יכול לפגוע ככה בילדה קטנה. להיות אלים כלפיה בצורה קיצונית. כמה? כמה רע יכול להיות לבן אדם עד שהוא הופך להיות כל כך רע בעצמו?...

"אני מפחדת לאבד את הרצון לחיות..."

בואי, אמרתי לה. פשוט בואי בלי לחשוב יותר מידי.
קבענו סשן חירום בערב החג.

ישבנו זה מול זו. יכולתי לחוש את האנרגיה הקשה שעטפה אותה. חבית חומר נפץ של כאב... רק חסר ניצוץ קטן.
הרגעתי. נתתי לה לחוש שהיא במקום מוגן ובטוח.
הסברתי לה קצת על המהות האמיתית של העולם הזה. כל המציאות הפיזית הזו היא רק אשלייה. הכל הכל אנרגיה, הכל תדרים. וכשתדרים תואמים, הם מהדהדים ומגבירים זה את זה.
כולנו נולדים באופן טבעי בתלות מוחלטת. פיזית, מנטלית, רגשית ורוחנית. התפקיד של ההורים הוא להביא אותנו לעצמאות בכל המימדים האלה בהקדם האפשרי.
נתתי לה להבין שמה שקרה איתה הוא שהיא נולדה לתוך סביבה שניצלה לרעה את התלות הזו, הפכה אותה מראש לקורבן וגידלה אותה כך. האבא האלים שפגע בה, לא נתן לה הזדמנות ללמוד מי היא באמת ודיכא כל ניסיון לומר "לא" ולעמוד על שלה.
כך היא גדלה בתפיסת עולם של קורבן מוחלט. אם היא לא היתה קורבן של עשרות רבות של אנשים נצלנים ופוגעניים, היא מצאה את האדם הקרוב אליה ביותר שיתעלל בה - היא עצמה.

"תזדקפי! תביטי לי ישר בעיניים ואל תעזבי לרגע. נוכחות מלאה." ביקשתי ממנה.
היא הביטה בעיני ויכולתי להבחין מייד כמה לא קל לה להתבונן.
במקרים כאלה אני משרה עד כמה שאפשר נוכחות של עוצמה. לא וויתרתי לה. המשכתי עד שנרגעה והיתה מסוגלת להתבונן.
"אל תפחדי מכל מה שתראי. תבטחי בי..." ביקשתי.
"תתבונני לי ישר בעיניים. תגידי לי לא"
היא היססה ואמרה לי "לא" מספר פעמים. בכל פעם כזו חיזקתי אותה עוד, עד שהצליחה להביא רמה מסויימת של עוצמה.
"בואי נקום ונעמוד" ביקשתי.
עמדתי מולה והנחיתי אותה לעמידה של עוצמה, חיבור לאדמה וקירקוע. לשאוב אנרגיה מאמא אדמה ולמקד אותה במרכז האנרגטי של הגוף.
"עכשיו תגידי לי לא עם כל העוצמה הזו ששאבת. אני רוצה את כל כולך בזה."
ה"לא" שלה הלך והתחזק יותר ויותר.
"עצמי עיניים ותאמרי לי איך את מרגישה" ביקשתי.
"הרבה יותר קלה" אמרה לי.
חיוך עלה על שפתי. ידעתי עוד קודם שהיא כבר עלתה על דרך המלך, אבל עכשיו הגיע האישור הראשון ממנה.
כעת הנחיתי אותה לדחוף אותי תוך כדי אמירת הלא. אני יודע מנסיון כמה עוצמה יש בזה. זה ממש משנה חיים...
כמו כולם כמעט, היא חששה מאד. הרגעתי אותה והזמנתי אותה לבטוח בי. לסמוך עלי שאהייה בסדר...
היא החלה לדחוף ולומר לא. העוצמות שלה עלו עוד ועוד. יכולתי כבר ממש לחוש בהן.
"תרשי לנמרה להתעורר!!!"
המשפט הזה נגע בה, טילטל אותה.
היא שאגה בעוצמה מלאה את ה"לא" שלה. הדהימה אותי ממש.

אושר גדול מילא אותי. כשאדם משנה את חייו תוך שעתיים משחור ללבן, מתהום לדרך המלך, זה ממלא אותי בתחושה עילאית. זה שווה עבורי הכל. את האתגרים המקצועיים, את הימים שבהם היומן ריק, את כל המכשולים שהמדינה ה***** הזו מערימה על עצמאיים, את הוויתור על חיי נוחות באקדמיה...
זה פשוט מעניק לי תחושת הגשמה וערך בלתי נתפסים ממש.
נשמע אולי קלישאתי משהו - אבל זר לא יבין זאת. אלו רגעי שיא בחיים שלי.

אספתי אותה אלי לחיבוק ארוך ארוך.
המשכתי לעשות איתה עבודה אנרגטית מאד מורכבת ששיחררה כמויות היסטריות של אנרגיה אגורה משנים ארוכות של סבל. האנרגיה עלתה, זרמה... הנחיתי אותה איך לאפשר לה לזרום ואיך לא לעצור אותה.

לקראת סיום הסשן, בתוך חיבוק ארוך, חשבתי לעצמי שהערב הוא ערב חג ושהיא עומדת לצאת מהדלת אדם אחר, חדש.

"איזה חג יהיה לך?" שאלתי אותה, מצפה לתשובה האוטומטית של "חג שמח".

"חג יום הולדת?..." התבוננה בי וספק אמרה, ספק שאלה.

פתאום זה ירד עלי כמו מכת ברק. ממש טפחתי על מצחי עם היד כשנפל האסימון.

"היום זה ערב שמחת תורה" אמרתי לה.
"בשמחת תורה מסיימים את קריאת התורה ומתחילים לקרוא מבראשית!!! בראשית ברא אלוהים את השמיים והארץ"
וחשבתי לעצמי - בראשית ברא אלוהים את השמיימי, האנרגטי, הרוחני ואת הארצי שאותו אנו חיים כמין משחק שהוא בסה"כ השלכה אנרגטית של השמיימי, הרוחני.
"כך גם את" אמרתי לה. "את סוגרת היום פרק ישן בחיים שלך ומתחילה מבראשית"
כל כך התרגשתי מהתזמון, מהתובנה, מההקבלה...

היא נפרדה ממני בדלת עם חיוך מאוזן לאוזן.
"אני יוצאת עכשיו מהדלת הזו אדם חדש" אמרה לי.

נפרדתי ממנה כשכולי הוקרת תודה על הזכות הגדולה שניתנה לי. הוקרת תודה לעצמי על הבחירה בנתיב הנוכחי של חיי.

בראשית.

אם את זקוקה לעזרה, רוצה גם לבחור לצאת לדרך חדשה, חוששת...
אם אתם מכירים מישהי שנפגעה, או מתמודדת בחייה, רוצים לעזור לה...
טלפון או ווטסאפ ל 054-465-5868 והכל יסתדר!
במרחב מוגן ובטוח, עם שנים ארוכות של ניסיון ומקצועיות - הכל מסתדר.
יש לאן לפנות.


#בן_ואפרת #תהליך_אישי #פגיעה_מינית #קורבנות #אלימות #אמירת_לא #נוכחות #עוצמה #חיים_חדשים #בטחון_עצמי #שמחת_תורה #בראשית #להתחיל_מבראשית