מיניות זוגית להעצמת המיניות, התקשורת המינית, ההרמוניה, המשיכה והתשוקה.
האם אחד או יותר מהנושאים הבאים מדבר אליכם?
 • המיניות שלכם לא מספקת? מתסכלת? איבדתם את התשוקה?
 • אתם חשים שאיבדתם את המרחב הבטוח במיניות שלכם?
 • המיניות שלכם מנוהלת על ידי תפיסות שגויות ודפוסים מעיקים?
 • אתם חוששים או נמנעים מאינטימיות אמיתית?
 • התקשורת ביניכם בנושא המיניות לוקה בחסר?
 • אתם חשים שאין לכם באמת חופש בתוך המיניות?
 • המגע שלו/שלה לא מדוייק לכם? לא עושה לכם את זה?
 • זה כבר לא מרגש כמו שזה היה פעם?
 • מרגישים שמשהו שם "תקוע" ואתם לא מבינים מה?
 • שמעתם ואתם מסתקרנים לדעת מהי המיניות הטנטרית?
 • רוצים לחוות סיפוק ואקסטזה כמו שבאמת מגיע לכם?

יש לנו נסיון רב שנים עם סיפורי הצלחה רבים בעבודה עם זוגות על ההיבטים השונים של המיניות.

סיכום תמציתי

 • השיטה שלנו עובדת! יש לנו הצלחות מוכחות.
 • המחוייבות שלכם לתהליך תבטיח הצלחה.
 • מרבית הזוגות חווים שיפור מדהים במיניות.
 • אין מה להשוות בכלל לטיפול קונוונציונלי מבחינת היעילות.
 • אנו ממוקמים במודיעין, בגישה נוחה להפליא מכל מקום (כולל ברכבת).

פרטים חשובים.

משך המפגש
כל מפגש בן שעתיים
תדירות מומלצת
אחת לשבוע. ניתן לרווח ע"פ בחירתכם.
מספר המפגשים
אינדיווידואלי לחלוטין. תלוי במצבכם ובצורך.
מחיר
700 ₪ לפגישה
מיקום
מודיעין
סודיות מלאה מובטחת

התהליך במסלול הוא אישי, פרטי, רק שנינו איתכם.
בתנאים אלו נוכל להיות קשובים לכל הצרכים שלכם, להיות מכילים ותומכים ועם זאת, מעצימים, מדוייקים, לא מוותרים ולא מעגלים פינות.
המסלול מבוסס על סדרת פגישות בינינו ובהן העבודה הינה דרך תנועה, חווייה, מגע וכמובן גם נשלב שיחה, עבודה על תקשורת מינית וטכניקות שונות לעבודה רגשית.
דרך העבודה בה אנו מתנהלים מניבה תוצאות מהירות ומדוייקות.

כשתעבדו איתנו על המיניות שלכם:

 • תבנו עבורכם מרחב בטוח שרק בו המיניות יכולה לפרוח.
 • תיפטרו מדפוסי התנהלות פוגעים ומדרכי חשיבה שגויות בקשר למיניות.
 • תבינו לעומק ותתרגלו מהי אינטימיות אמיתית.
 • תלמדו מהי תקשורת מינית נכונה בכל המובנים.
 • תלמדו חופש אמיתי ושחרור!
 • תלמדו איך לגעת נכון זה בזו.
 • תעצימו את החושים ותגבירו את רמת הריגוש והעונג.
 • תפתחו את מסלולי האנרגיה המינית בגוף כך שתזרום בחופשיות.
 • תלמדו מיניות טנטרית, מיניות מקודשת.
 • תגיעו לאקסטזה מינית ותחוו מיניות מלאה ומספקת!

מתלבטים?

אתם מוזמנים לתאם פגישת היכרות של 45 דקות אצלנו במרחב במודיעין, על כוס קפה, חינם ללא תשלום. תכירו אותנו באופן אישי, נשמע אתכם ונבחן יחד את האפשרויות.

אנו עובדים באהבה עם כולם!!!

יש לנו את היכולת והגישה לעבוד עם כל פלחי האוכלוסיה המגוונת כאן בארץ.
עבורנו - כל אדם הוא נשמה אלוהית וכך אנו מתייחסים לעניין.
כבר עבדנו בהצלחה ונמשיך, עם חילוניים, דתיים וחרדיים, עם יהודים וערבים, עם הומואים ולסביות, עם בני כל הגילאים...

LGBT Ribbon

החשוב מכל - המרחב המקודש שלכם - עבודה במרחב בטוח ומוגן

אדם שאין לו מרחב בטוח אינו מסוגל לבצע כל שינוי. זהו הבסיס לכל הצלחה.

מרחב העבודה לתהליכים הוא מרחב מקודש.
זהו מקום נעים, מוגן ובטוח עבורכם מכל הבחינות.

פיזי

מרחב העבודה הוא מרחב דיסקרטי לחלוטין. אנחנו מוסרים את כתובתו המדוייקת אך ורק לאנשים שכבר קבעו איתנו פעילויות. בשעת העבודה, המרחב נעול ומושקט ע"י ווילון אקוסטי חוסם רעשים.
הוא גם מרחב עבודה נעים מאד מבחינה אסטטית. מסודר וערוך תמיד עבורכם עם אנרגיה נעימה. יש שירותים, מקלחת ומטבחון ותמיד תוכלו ליהנות מכוס קפה או תה וכיבוד קל. העבודה נעשית בדרך כלל בישיבה על מזרן.

רגשי

במרחב המקודש שלכם הכל נכון ומותר, לגיטימי ואפשרי, הכל מתקבל בחוסר שיפוטיות ובאהבה. תוכלו לחוות חוויות, ללמוד, להתנסות, לבחון את גבולותיכם ואף לפרוץ אותם והכל יהיה בסדר. במרחב הזה אפשר להתפרק ויהיה מי שיידע באהבה ומומחיות לאסוף ולהרכיב מחדש. אלו לא סתם ביטויים יפים. זה אמיתי ולא יהיה לכם ספק בכך כבר מהפגישה הראשונה.

רוחני

גם מהבחינה הרוחנית, תמצאו שאתם יכולים להיות בדיוק מי שהינכם ולא מי שאחרים חושבים שאתם צריכים להיות. תחוו קבלה מוחלטת וכבוד לכל ערכייכם הרוחניים, בין אם זו השקפת עולם, ערכי דת או אתיאיזם מוחלט. קרה לא אחת שנתקלנן בתחילת העבודה בחומת מגן של ציניות וסארקזם. אלו נעלמות מהר מאד, ברגע שתחושו שאתם מתקבלים בדיוק כפי שהינכם, ללא כל ניסיון לשנות אף אחד מכם.

סודיות מלאה מובטחת

עקרונות העבודה

העבודה מבוססת על מספר עקרונות יסוד.

 • סודיות מלאה ומוחלטת. מקצוענות חסרת פשרות.
 • קבלה מוחלטת שלכם כמי שהנכם, מבלי שום ניסיון לשנות מי מכם (אתם כמובן תבחרו לשנות דברים בעצמכם, אך מתוך רצונכם החופשי ובעזרתנו).
 • אחריות אישית. אנחנו מתנהלים ומלמדים אחריות אישית מלאה. אתם אחראים לכל מה שקרה, קורה ויקרה בחייכם. אתם אחראים על רגשותיכם ועל תגובותיכם. אתם אחראים בלעדיים למיניות שלכם, לאורגזמה שלכם, להכל...
 • חוסר שיפוטיות. מעולם לא תשמעו מאיתנו כל שיפוטיות על מי שאתם, על מה שאתם עושים, בוחרים, חושבים, לובשים או כל דבר אחר. תקבלו רק משוב אמיתי ומראה מלוטשת.
 • מתן לגיטימציה מלאה למיניות. החברה האנושית פגעה לאורך אלפי שנים בלגיטימיות הזו והכניסה אשמה, בושה, ופחד. מיניות היא לגיטימית ברמה של לצחצח שיניים בבוקר. אתם לא חושבים אם לצחצח שיניים בבוקר זה בסדר או לא, אתם לא מחביאים את זה או מתביישים בזה.
 • עבודה המבוססת על אהבה. כן, אנחנו יודעים, זה עלול להישמע פלצני אך זו האמת לאמיתה. מי שחי על פי עקרונות הטנטרה מתרגל את עצמו להתנהלות מתוך אהבה וזו דרך התנהלות מעצימה.
 • שקיפות מוחלטת. תמיד נתנהל איתכם בשקיפות מוחלטת ובאינטגריטי. הכל גלוי ופתוח, לא נסתיר מכם דבר. התנהלות בגובה העיניים.
 • לעולם לא נכניס את צרכינו המיניים אל תוך הטיפול. אנחנו מקפידים על כך הקפדה יתרה בקדושה. לעולם לא נבחר לעשות משהו מתוך צורך בסיפוק עצמי. מאחר ואנו חיים חיים מלאים, עשירים, פתוחים ומשוחררים מתוך יציבות ומלאות רגשית עם אישיות מחושלת ויציבה אנו יכולים לקיים את העקרון הזה במלואו.

כיצד מתבצע התהליך?

בפגישה הראשונה אתכם נשוחח ונאפיין יחד את הצרכים. בהתאם לכך יתנהל התהליך.

המסלול שלכם לא מתווה בסגנון נוקשה וקבוע מראש. קיימים אלמנטים שונים לעבודה ונתאים אותם אליכם בהתאם לצורך. תזכרו תמיד שתהליך זוגי הוא תהליך מאד מורכב. הוא בעצם שלשה תהליכים בו זמנית. התהליך שלו, שלה ושלהם. לכן, לא תמיד תוכלו שניכם להכיל בכל פגישה כל סוג של עבודה.

תמיד חשוב לנו לטפח את התקשורת המינית ביניכם. זו תהייה גם התקשורת המינית המדוברת שהיא חשובה מאד (זוגות רבים לא באמת מתקשרים נכון את הצרכים המיניים שלהם) ועם זאת גם תקשורת רגשית ותקשורת במגע.

נבחן יחד איתכם לאורך העבודה דפוסים שפיתחתם במיניות שאינם משרתים אתכם ויחד איתכם נטפח דפוסים חדשים, רצויים שיעצימו את המיניות והזוגיות שלכם וישרתו אתכם באופן חיובי.

ברגע שתהיו מוכנים לכך, נוכל לעבוד איתכם על הקשר המיני ועל המגע המיני עצמו. ננחה, נוביל, נדריך - איך להתנהל נכון, איך לעבוד עם האנרגיה המינית, איך לענג ולהתענג, להתבטא בחופשיות ועוד.

עד כמה רחוק הולכת העבודה הזו?

הכל תלוי בכם! ישנם זוגות שפחות פתוחים לעבודה כזו ואיתם אנחנו מתנהלים מאד בעדינות על פי הקצב שהם מתווים ועל פי המגבלות הרעיוניות או הדתיות שלהם. עם זוגות שיותר פתוחים לעבודה עם עירום ומיניות אנחנו הולכים הכי רחוק שיש וכבר היו לא מעט זוגות שהנחינו בעבודה ממש תוך כדי שהם היו במגע מיני זה עם זו.

אין כאן שום חוקיות. כבר היו אצלנו זוגות ששידרו על פני השטח פתיחות ודיעות מתקדמות אבל ת'כלס בשטח לא נפתחו לעבודה ולעומתם זוגות של חרדים ביישנים שנפתחו ועבדו נפלא כיוון שהיו חדורי מטרה להעצים את המיניות שלהם ולקחת אותה הכי גבוה שיש.

העבודה מבוססת על שילוב של שיחה, טכניקות לשחרור רגשי, מדיטציה, פתיחת חסימות אנרגטיות בגוף, עם עבודה חווייתית בתנועה ובמגע ביניכם מסוגים שונים. העבודה עשוייה בהחלט לכלול עירום אך זה יהיה מבחירה חופשית מתואמת של שניכם בלבד ורק בשלב בו הוא יתאים לכם כזוג.

מתלבטים?

אתם מוזמנים לתאם פגישת היכרות של 45 דקות אצלנו במרחב במודיעין, על כוס קפה, חינם ללא תשלום. תכירו אותנו באופן אישי, נשמע אתכם ונבחן יחד את האפשרויות.

שאלות נפוצות ותשובות לגבי התנהלות המפגשים:

כל מפגש עבודה מתנהל במשך שעתיים והוא נערך בד"כ עם שנינו.
התדירות האופטימלית הינה אחת לשבוע.
עם זאת, ייתכן שמשיקולים שונים תבחרו לרווח את הפגישות. אנחנו ממליצים לא לרווח יותר מאחת לשבועיים. במידה ותבחרו לרווח יותר תצטרכו לתת דגש מיוחד על העבודה בין המפגשים אחרת התהליך שלכם יתמוסס והקשר בין הפגישות יתרופף.

לגבי משך התהליך, קשה לדעת מראש. זה תלוי בקצב ההתקדמות שלכם, ברמת המחוייבות שלכם לתהליך ואחד לשני. כמובן, ברמת המורכבות של הקשר ביניכם ודפוסי ההתנהלות שסיגלתם לכם.
זה תלוי אך ורק בכם. ישנם זוגות שפותרים בעיות מסויימות וחשים בשלים להמשיך בדרכם, יש זוגות שבוחרים לכוון את החץ שלהם הכי גבוה שיש ולהגיע לשלבים מתקדמים יותר בתהליך שלהם.

לנו יש את כל הכלים, הידע והמון ניסיון.
הצלחת התהליך תלוייה בעיקר באחריות האישית שלכם (נסביר לכם על כך כשניפגש), במחוייבות שלכם לקשר ובמחוייבות שלכם לתהליך. אנחנו נותנים תרגולים לתרגל בבית בין המפגשים ומסבירים שהתהליך קורה בעיקר בעבודה בבית ולא בפגישות. זוג שלא מתרגל ושומר על רצף עבודה, לא באמת מחוייב וההצלחה אז מוטלת בספק.
באופן וודאי, זוג שיהיה מחוייב ויתרגל - סיכויי ההצלחה שלו עצומים!

לעבודה הזו אין מסגרת קבועה או סדר פעולות מסויים. אין מפגש אחד דומה למשנהו.
אנחנו משלבים בעבודתנו שיחה, לימוד, עבודה עם מגע ותנועה, הקניית מושגים דרך חווייה ועוד. עומק העבודה ורמת החשיפה האישית תלוייה בעיקר בכם. ברור, שככל שתתמסרו יותר, תתקדמו מהר יותר.
במרבית המקרים, מפגש יחל בשיחת שיתוף שתרקום את הקשר והרצף בין המפגש לקודמו. בהתאם למה שאנו מתכננים ולמה שקורה בפועל בשטח, נתאים פעילויות שונות שתקדמנה את התהליך הרבה יותר מהר.

אנו נותנים גם "שעורי בית". אלו תרגולים שנמליץ לכם לערוך בין מפגש למפגש. מנסיוננו אנו יודעים שמי שבאמת מחוייב לתהליך ועורך את התרגולים מתקדם .

העלות של מפגש בן שעתיים הינה 700 ₪

בגדול, הכי נוח לנו תשלום במזומן בכל מפגש.
ניתן בהחלט לשלם ב Bit, ב PayBox, בהעברה בנקאית.
תשלום בכרטיס אשראי אפשרי אך הוא הכי פחות עדיף לנו.

אנו ממוקמים בעיר מודיעין במרכז. הגישה אלינו נוחה במיוחד, הן דרך כביש 6, דרך כביש 431 (מכל גוש דן), כביש 1 וכן באוטובוסים מירושלים, ת"א ורמלה וכן ברכבת.

המרחב בו נערכים המפגשים הינו מרחב הטיפולים והסדנאות שלנו.
המרחב הזה הינו מרחב מקודש. מקום בו תוכלו לחוש מוגנים ובטוחים, נינוחים ורגועים. במרחב הזה, הכל נכון, מותר ומקודש, הכל מקובל ואפשרי, הכל מתקבל באהבה ובחוסר שיפוטיות.
זהו הבסיס עבורכם להפתח רגשית זה לזו ולעבוד על בסיס של אהבה.
סודיות ודיסקרטיות מלאה מובטחים לכם באופן אבסולוטי!!!

אנחנו עובדים עם כולם באהבה רבה ובקבלה מוחלטת.
יש לנו המון ניסיון בעבודה עם כל שכבות הגיל והמגזרים השונים.
כבר עבדנו עם יהודים וערבים, חילוניים, דתיים וחרדים, בני 20 ובני למעלה מ 70... הומואים ולסביות - בסופו של דבר, אדם הוא נשמה. אדם הוא אדם ללא כל קשר לקליפות החיצוניות שלו (וכל אלה הן הרי, קליפות. לא מי שאנחנו באמת).
העבודה על הקשר הזוגי היא עבודה על קשר אנושי ואותם העקרונות חלים על כל סוג של קשר, בין אם זוגיות, הורות, חברות או קשרי עבודה.

ניתן לקבוע את המפגשים בכל ימות השבוע למעט שבתות וחגים החל משעות הבוקר עד שעות הלילה המאוחרות.
בד"כ שעות היום הרבה יותר פנויות וקל יותר למצוא חלונות זמן פנויים. על שעות הערב יש הרבה יותר עומס.
שעות הערב נחלקות לשתי משמרות - מוקדמת (סביבות 18:00-18:30) ומאוחרת (החל מ 21:00). אין אפשרות לקבוע בשעות הביניים כשעת התחלה.
בימי חמישי בערב בד"כ נערכות אצלנו סדנאות ולכן לרוב זה לא זמן מתאים. ימי שישי לרוב אינם פנויים. אל תבנו עליהם...

אנחנו ממליצים שבמידת האפשר, תקבעו יום קבוע ושעה קבועה. זה מאד מקל על העניינים עבורכם ועבורנו.

ראשית, לפני הכל - עקרון פלדה אצלנו, מוקפד מאד:
לעולם לא תעשו משהו שלא בחרתם בו מבחירה חופשית שלכם!!!


נעבוד איתכם בהתאם לרמה המתאימה לשניכם וליכולת ההכלה שלכם. אנחנו יכולים, ונשמח, לעבוד בכל רמת נועזות שתאפשרו לעצמכם להיות בה. בהחלט אפשרי שתעבדו במגע ועירום עד להיכן שמרגיש לכם נוח ומאידך, תוכלו לעבוד גם עם חרמוניות :-) הכל אפשרי מבחינתנו.
באופן טבעי, ככל שהעבודה שלכם תהייה יותר פתוחה, עם יותר מגע ואינטראקציה ביניכם, היא תהייה יותר יעילה (אבל זה ממש לא הכרחי). אנחנו יכולים להנחות ולהדריך עד לרמת הדיוק של הניואנסים הכי קטנים, פרטי הפרטים.
מי שייקבע את רמת העבודה מבחינת עירום ומגע הוא זה/זו שיותר מאתגר עבורו/עבורה. תמיד נשמור על הגבול היותר קרוב, כי זה מה שמעניק ביטחון בעבודה. לעולם לא נאפשר ללחץ של מי מבני הזוג לעבוד יותר נועז להלחיץ את בן הזוג השני. אנחנו מאד מנוסים ונקלוט מייד כל לחץ כזה אפילו ברמז.

השתדלנו מאד לצפות כל שאלה אפשרית מראש. אך אם נותרתם עם שאלה לא פתורה, נשמח מאד לענות עליה.
אל תהססו לפנות אלינו. נענה על כל שאלה שלכם בהקדם האפשרי. תוכלו לפנות אלינו גם דרך האתר וגם בווטסאפ.
הדרך העדיפה והמיידית יותר היא בווטסאפ.


#מיניות #מיניות_זוגית #תשוקה #משיכה #אהבה #תקשורת_מינית #מיניות_טנטרית #מיניות_מקודשת #אקסטזה #מגע #אינטימיות #משיכה_מינית #בן_ואפרת #רומנטיקה