מסלול התפתחות אישי להגשמת חיים מדהימים!

מאמן אישי לחיים עושה לשארית חייכם את מה שמאמן כושר עושה לבריאותכם ולכושר הגופני שלכם.


איליין מקדונלד
 • לקבוע מטרות ולהשיג.
 • להעז לשנות באומץ.
 • להגשים את החלומות הכי גדולים שיש.
 • להתנהל מתוך בטחון עצמי ותחושת עוצמה.
 • להיות בשלווה ושקט פנימי.
 • להיות המנהיגים של חייכם.
 • לקום כל בוקר בשמחה שלמה ליום חדש.
 • להיות מוקפים בחברים ואהבה.
 • חופש!

זה אפשרי - תאמינו!

אולי הבטתם לא פעם באנשים אחרים (אולי אפילו בקנאה סמוייה או גלויה) ואמרתם לעצמכם "גם אני רוצה ככה". זו יכולה אולי להיות הצלחה כלכלית, הצלחה בקריירה, זוגיות יפה, משפחתיות נהדרת וילדים להתגאות בהם, הישגים בספורט או בתחביבים שונים או כל תחום אחר בחיים.
אבל אז חשבתם עם עצמכם שאולי זה אפשרי עבורם אבל לא עבורכם. "הם יותר מוכשרים", "הם בטח ירשו כסף", "הם היו יותר טובים בלימודים", "בטח, יש להם מלא זמן להתאמן", ועוד ועוד...
אולי הרגשתם תקועים, לא מסוגלים לשנות. אולי אפילו חוויתם נפילות או דיכאון ונתתם לעצמכם הסברים הגיוניים מדוע אתם במצב הזה.

בסופו של דבר, הכל תירוצים.


להצלחה, כל הצלחה שהיא, יש חוקים וכללים ברורים.
מי שלומד להצליח - מצליח בכל מה שהוא בוחר להצליח בו!
כל אחד יכול!

אז איך מצליחים לעשות דבר כזה? באים למסלול התפתחות אישית.

מדובר בסדרת מפגשים אישיים, פרטיים. במפגשים הללו תקבלו כלים, ידע, שינוי גישות. תתאמנו, תתרגלו, תקבלו "שיעורי בית" לתרגל ולעבוד איתם. די מהר תחושו שחייכם מתחילים להשתנות מן הקצה אל הקצה.
 • תפתחו אישיות עוצמתית ותהפכו למנהיגים המוחלטים של חייכם.
 • תהפכו להיות מספר אחד בחייכם - לפני הכל ולפני כולם!
 • תקבלו את האומץ להעז ולשנות דברים משמעותיים בחיים.
 • תגשימו את החלומות הכי גדולים שיש.
 • תלמדו לומר "לא" חד משמעי ונוכח. לעמוד על שלך ולא לרצות.
 • תתנהלו מתוך בטחון עצמי ותחושת עוצמה.
 • תמשכו אליכם ותבנו קשרים חברתיים / זוגיים שראויים ותמאימים לכם.
 • תזכו בחיים של שקט, איזון ושלווה פנימיים.
 • תחיו חיים של חופש!!!.
 • תזכו בליווי ותמיכה 24/7. גם בין הפגישות, אנחנו תמיד שם עבורכם!

מתלבטים?

אתם מוזמנים לתאם פגישת היכרות של 45 דקות אצלנו במרחב במודיעין, על כוס קפה, חינם ללא תשלום. תכירו אותנו באופן אישי, נשמע אתכם ונבחן יחד את האפשרויות.

איני מודד את הצלחתו של אדם בגובה אליו הוא מטפס, אלא בכמה גבוה הוא מנתר חזרה כאשר הוא פוגע בתחתית


גנרל ג'ורג' ס. פאטון

סיכום תמציתי

 • השיטה עובדת! עם הצלחות רבות מוכחות.
 • אם תהיו מחוייבים לעצמכם - תצליחו!
 • ניתן לשלב עבודה על התפתחות אישית כללית עם נושאים ספציפיים כגול מיניות, תקשורת, הצלחה עסקית ועוד.
 • השינוי לטובה והשיפור מורגשים ממש מהר.
 • יעילות גדולה יותר באופן בולט, על פני טיפול קונוונציונלי.
 • אנו ממוקמים במודיעין, בגישה נוחה להפליא מכל מקום (כולל ברכבת).

פרטים חשובים.

משך המפגש
כל מפגש בן שעתיים
תדירות מומלצת
אחת לשבוע. ניתן לרווח ע"פ בחירתכם.
מספר המפגשים
אינדיווידואלי לחלוטין. תלוי במצבכם ובצורך.
מחיר
700 ₪ לפגישה
מיקום
מודיעין

אנו עובדים באהבה עם כולם!!!

יש לנו את היכולת והגישה לעבוד עם כל פלחי האוכלוסיה המגוונת כאן בארץ.
עבורנו - כל אדם הוא נשמה אלוהית וכך אנו מתייחסים לעניין.
כבר עבדנו בהצלחה ונמשיך, עם חילוניים, דתיים וחרדיים, עם יהודים וערבים, עם הומואים ולסביות, עם בני כל הגילאים...

LGBT Ribbon
  תאמינו. הכל אפשרי! נחישות, כח רצון והובלה מתאימה.

מה קורה במסלול התפתחות אישית?

כשתגיעו לפגישת המסלול הראשונה שלכם נשוחח ונלמד מהם האתגרים הראשיים שאתם רואים בחייכם. במהלך השיחה הזו כבר מתחיל לקרות שינוי גדול, מכיוון שנקשיב לסיפור שבין המילים!
נקלוט אמונות יסוד שמגבילות אתכם, נקלוט דפוסי חשיבה שליליים ואיפה חסרים לכם עקרונות יסוד מאד בסיסיים. כן, כל זה כבר בחלק הראשון של הפגישה הראשונה.
איך זה ייתכן? פשוט, יש לנו המון נסיון. אנחנו מלווים אנשים בדרך בהצלחה רבה כבר למעלה מעשור שנים. אנחנו קולטים המון מכל דבר קטן. משפת גוף, מביטויים, מרגשות ועוד.

נאפיין די מהר מהם הנושאים החשובים ביותר עבור ההתפתחות האישית שלכם ומייד ניגש לעבודה.

העבודה במהלך הפגישות היא מאד ישירה. בלי משחקים, בלי בזבוז זמן. נוגעים ישר בנקודות הרגישות ומביאים שינוי. לא תמיד השינוי אצלכם יגיע מייד. יש פעמים בהן "האסימון נופל" והשינוי קורה תוך שניות, במה שאנו מכנים "רגע מכונן". לפעמים ייקח לכם זמן להטמיע את העקרון ולתרגל אותו בחיי היום יום ולעיתים האתגר גדול יותר והשינוי קורה בהדרגה.

אנו עובדים עם כלים יעילים ביותר. העבודה כוללת שילוב של שיחת עומק מאד קונקרטית ומדוייקת בלי קישקושים מיותרים, עבודה חווייתית בתנועה ומגע, שימוש בכלים מאד עוצמתיים לשחרור רגשי ולשינוי תפישה ועוד.
נכוון אתכם לתכנן את מהלך חייכם בכיוונים הרצויים לכם ונתווה איתכם את הדרך להגיע לשם.
נלמד אתכם את העקרונות הבסיסיים שיאפשרו לכם בוודאות גמורה, לחיות את חייכם כפי שאתם באמת רוצים, להשיג כל מה שתחפצו, להנות מכל רגע ורגע בחייכם, לחוש מוגשמים!

יום אחד כל חייכם יחלפו מול עיניכם כברק. הבטיחו לעצמכם שהם יהיו ראויים לצפייה.


ג'ראר וואיי, מוזיקאי, My Chemical Romance

אחת הדוגמאות האהובות עלינו היא של הלן קלר. הלן קלר נולדה ב 1880. בגיל שנה וחצי חלתה והפכה לעיוורת וחרשת. במרוצת חייה הפכה לאדם העיוור-חרש הראשון בעולם לזכות בתואר אוניברסיטאי. הלן התפתחה להיות סופרת פורה ומוכשרת ביותר, מרצה ופעילה חברתית למען זכויות נשים, זכויות עבודה וסוציאליזם. היא נסעה וטיילה בכל העולם והיתה חברה בארגונים חשובים ובולטים. היא פגשה במהלך חייה כל אחד ואחד מנשיאי ארה"ב וידוענים רבים היו חבריה ומעריציה כולל אלכסנדר גראהם בל, צ'רלי צ'פלין ומארק טוויין.
עד היום, שנים לאחר מותה (1964) משמשת הלן קלר מודל, מופת והשראה לרבים בעולם.
אם אשה חרשת-עיוורת, שנולדה בדור ללא טכנולוגיות מתקדמות כמו שיש היום, הצליחה להגיע לכאלו הישגים מרשימים, אין כל ספק שכל אדם יכול!

אנשים לא אוהבים לחשוב. כשאדם חושב, הוא חייב להגיע למסקנות. מסקנות אינן תמיד נעימות.


הלן קלר

לאילו מסקנות הגעתם כעת, לאחר שקראתם את כל זה?

החשוב מכל - המרחב המקודש שלכם - עבודה במרחב בטוח ומוגן

אדם שאין לו מרחב בטוח אינו מסוגל לבצע כל שינוי. זהו הבסיס לכל הצלחה.

מרחב העבודה לתהליכים הוא מרחב מקודש.
זהו מקום נעים, מוגן ובטוח עבורכם מכל הבחינות.

פיזי

מרחב העבודה הוא מרחב דיסקרטי לחלוטין. אנחנו מוסרים את כתובתו המדוייקת אך ורק לאנשים שכבר קבעו איתנו פעילויות. בשעת העבודה, המרחב נעול ומושקט ע"י ווילון אקוסטי חוסם רעשים.
הוא גם מרחב עבודה נעים מאד מבחינה אסטטית. מסודר וערוך תמיד עבורכם עם אנרגיה נעימה. יש שירותים, מקלחת ומטבחון ותמיד תוכלו ליהנות מכוס קפה או תה וכיבוד קל. העבודה נעשית בדרך כלל בישיבה על מזרן.

רגשי

במרחב המקודש שלכם הכל נכון ומותר, לגיטימי ואפשרי, הכל מתקבל בחוסר שיפוטיות ובאהבה. תוכלו לחוות חוויות, ללמוד, להתנסות, לבחון את גבולותיכם ואף לפרוץ אותם והכל יהיה בסדר. במרחב הזה אפשר להתפרק ויהיה מי שיידע באהבה ומומחיות לאסוף ולהרכיב מחדש. אלו לא סתם ביטויים יפים. זה אמיתי ולא יהיה לכם ספק בכך כבר מהפגישה הראשונה.

רוחני

גם מהבחינה הרוחנית, תמצאו שאתם יכולים להיות בדיוק מי שהינכם ולא מי שאחרים חושבים שאתם צריכים להיות. תחוו קבלה מוחלטת וכבוד לכל ערכייכם הרוחניים, בין אם זו השקפת עולם, ערכי דת או אתיאיזם מוחלט. קרה לא אחת שנתקלנן בתחילת העבודה בחומת מגן של ציניות וסארקזם. אלו נעלמות מהר מאד, ברגע שתחושו שאתם מתקבלים בדיוק כפי שהינכם, ללא כל ניסיון לשנות אף אחד מכם.

סודיות מלאה מובטחת

עקרונות העבודה

העבודה מבוססת על מספר עקרונות יסוד.

 • סודיות מלאה ומוחלטת. מקצוענות חסרת פשרות.
 • קבלה מוחלטת שלכם כמי שהנכם, מבלי שום ניסיון לשנות מי מכם (אתם כמובן תבחרו לשנות דברים בעצמכם, אך מתוך רצונכם החופשי ובעזרתנו).
 • אחריות אישית. אנחנו מתנהלים ומלמדים אחריות אישית מלאה. אתם אחראים לכל מה שקרה, קורה ויקרה בחייכם. אתם אחראים על רגשותיכם ועל תגובותיכם. אתם אחראים בלעדיים למיניות שלכם, לאורגזמה שלכם, להכל...
 • חוסר שיפוטיות. מעולם לא תשמעו מאיתנו כל שיפוטיות על מי שאתם, על מה שאתם עושים, בוחרים, חושבים, לובשים או כל דבר אחר. תקבלו רק משוב אמיתי ומראה מלוטשת.
 • מתן לגיטימציה מלאה למיניות. החברה האנושית פגעה לאורך אלפי שנים בלגיטימיות הזו והכניסה אשמה, בושה, ופחד. מיניות היא לגיטימית ברמה של לצחצח שיניים בבוקר. אתם לא חושבים אם לצחצח שיניים בבוקר זה בסדר או לא, אתם לא מחביאים את זה או מתביישים בזה.
 • עבודה המבוססת על אהבה. כן, אנחנו יודעים, זה עלול להישמע פלצני אך זו האמת לאמיתה. מי שחי על פי עקרונות הטנטרה מתרגל את עצמו להתנהלות מתוך אהבה וזו דרך התנהלות מעצימה.
 • שקיפות מוחלטת. תמיד נתנהל איתכם בשקיפות מוחלטת ובאינטגריטי. הכל גלוי ופתוח, לא נסתיר מכם דבר. התנהלות בגובה העיניים.
 • לעולם לא נכניס את צרכינו המיניים אל תוך הטיפול. אנחנו מקפידים על כך הקפדה יתרה בקדושה. לעולם לא נבחר לעשות משהו מתוך צורך בסיפוק עצמי. מאחר ואנו חיים חיים מלאים, עשירים, פתוחים ומשוחררים מתוך יציבות ומלאות רגשית עם אישיות מחושלת ויציבה אנו יכולים לקיים את העקרון הזה במלואו.

מתלבטים?

אתם מוזמנים לתאם פגישת היכרות של 45 דקות אצלנו במרחב במודיעין, על כוס קפה, חינם ללא תשלום. תכירו אותנו באופן אישי, נשמע אתכם ונבחן יחד את האפשרויות.

שאלות נפוצות ותשובות לגבי התנהלות המפגשים:

כל מפגש עבודה מתנהל במשך שעתיים והוא נערך בד"כ עם שנינו.
התדירות האופטימלית הינה אחת לשבוע.
עם זאת, ייתכן שמשיקולים שונים תבחרו לרווח את הפגישות. אנחנו ממליצים לא לרווח יותר מאחת לשבועיים. במידה ותבחרו לרווח יותר תצטרכו לתת דגש מיוחד על העבודה בין המפגשים אחרת התהליך שלכם יתמוסס והקשר בין הפגישות יתרופף.

לגבי משך התהליך, קשה לדעת מראש. זה תלוי בקצב ההתקדמות שלכם, ברמת המחוייבות שלכם לתהליך ואחד לשני. כמובן, ברמת המורכבות של הקשר ביניכם ודפוסי ההתנהלות שסיגלתם לכם.
זה תלוי אך ורק בכם. ישנם זוגות שפותרים בעיות מסויימות וחשים בשלים להמשיך בדרכם, יש זוגות שבוחרים לכוון את החץ שלהם הכי גבוה שיש ולהגיע לשלבים מתקדמים יותר בתהליך שלהם.

לנו יש את כל הכלים, הידע והמון ניסיון.
הצלחת התהליך תלוייה בעיקר באחריות האישית שלכם (נסביר לכם על כך כשניפגש), במחוייבות שלכם לקשר ובמחוייבות שלכם לתהליך. אנחנו נותנים תרגולים לתרגל בבית בין המפגשים ומסבירים שהתהליך קורה בעיקר בעבודה בבית ולא בפגישות. זוג שלא מתרגל ושומר על רצף עבודה, לא באמת מחוייב וההצלחה אז מוטלת בספק.
באופן וודאי, זוג שיהיה מחוייב ויתרגל - סיכויי ההצלחה שלו עצומים!

לעבודה הזו אין מסגרת קבועה או סדר פעולות מסויים. אין מפגש אחד דומה למשנהו.
אנחנו משלבים בעבודתנו שיחה, לימוד, עבודה עם מגע ותנועה, הקניית מושגים דרך חווייה ועוד. עומק העבודה ורמת החשיפה האישית תלוייה בעיקר בכם. ברור, שככל שתתמסרו יותר, תתקדמו מהר יותר.
במרבית המקרים, מפגש יחל בשיחת שיתוף שתרקום את הקשר והרצף בין המפגש לקודמו. בהתאם למה שאנו מתכננים ולמה שקורה בפועל בשטח, נתאים פעילויות שונות שתקדמנה את התהליך הרבה יותר מהר.

אנו נותנים גם "שעורי בית". אלו תרגולים שנמליץ לכם לערוך בין מפגש למפגש. מנסיוננו אנו יודעים שמי שבאמת מחוייב לתהליך ועורך את התרגולים מתקדם .

העלות של מפגש בן שעתיים הינה 700 ₪

בגדול, הכי נוח לנו תשלום במזומן בכל מפגש.
ניתן בהחלט לשלם ב Bit, ב PayBox, בהעברה בנקאית.
תשלום בכרטיס אשראי אפשרי אך הוא הכי פחות עדיף לנו.

אנו ממוקמים בעיר מודיעין במרכז. הגישה אלינו נוחה במיוחד, הן דרך כביש 6, דרך כביש 431 (מכל גוש דן), כביש 1 וכן באוטובוסים מירושלים, ת"א ורמלה וכן ברכבת.

המרחב בו נערכים המפגשים הינו מרחב הטיפולים והסדנאות שלנו.
המרחב הזה הינו מרחב מקודש. מקום בו תוכלו לחוש מוגנים ובטוחים, נינוחים ורגועים. במרחב הזה, הכל נכון, מותר ומקודש, הכל מקובל ואפשרי, הכל מתקבל באהבה ובחוסר שיפוטיות.
זהו הבסיס עבורכם להפתח רגשית זה לזו ולעבוד על בסיס של אהבה.
סודיות ודיסקרטיות מלאה מובטחים לכם באופן אבסולוטי!!!

אנחנו עובדים עם כולם באהבה רבה ובקבלה מוחלטת.
יש לנו המון ניסיון בעבודה עם כל שכבות הגיל והמגזרים השונים.
כבר עבדנו עם יהודים וערבים, חילוניים, דתיים וחרדים, בני 20 ובני למעלה מ 70... הומואים ולסביות - בסופו של דבר, אדם הוא נשמה. אדם הוא אדם ללא כל קשר לקליפות החיצוניות שלו (וכל אלה הן הרי, קליפות. לא מי שאנחנו באמת).
העבודה על הקשר הזוגי היא עבודה על קשר אנושי ואותם העקרונות חלים על כל סוג של קשר, בין אם זוגיות, הורות, חברות או קשרי עבודה.

ניתן לקבוע את המפגשים בכל ימות השבוע למעט שבתות וחגים החל משעות הבוקר עד שעות הלילה המאוחרות.
בד"כ שעות היום הרבה יותר פנויות וקל יותר למצוא חלונות זמן פנויים. על שעות הערב יש הרבה יותר עומס.
שעות הערב נחלקות לשתי משמרות - מוקדמת (סביבות 18:00-18:30) ומאוחרת (החל מ 21:00). אין אפשרות לקבוע בשעות הביניים כשעת התחלה.
בימי חמישי בערב בד"כ נערכות אצלנו סדנאות ולכן לרוב זה לא זמן מתאים. ימי שישי לרוב אינם פנויים. אל תבנו עליהם...

אנחנו ממליצים שבמידת האפשר, תקבעו יום קבוע ושעה קבועה. זה מאד מקל על העניינים עבורכם ועבורנו.

ראשית, לפני הכל - עקרון פלדה אצלנו, מוקפד מאד:
לעולם לא תעשו משהו שלא בחרתם בו מבחירה חופשית שלכם!!!


נעבוד איתכם בהתאם לרמה המתאימה לשניכם וליכולת ההכלה שלכם. אנחנו יכולים, ונשמח, לעבוד בכל רמת נועזות שתאפשרו לעצמכם להיות בה. בהחלט אפשרי שתעבדו במגע ועירום עד להיכן שמרגיש לכם נוח ומאידך, תוכלו לעבוד גם עם חרמוניות :-) הכל אפשרי מבחינתנו.
באופן טבעי, ככל שהעבודה שלכם תהייה יותר פתוחה, עם יותר מגע ואינטראקציה ביניכם, היא תהייה יותר יעילה (אבל זה ממש לא הכרחי). אנחנו יכולים להנחות ולהדריך עד לרמת הדיוק של הניואנסים הכי קטנים, פרטי הפרטים.
מי שייקבע את רמת העבודה מבחינת עירום ומגע הוא זה/זו שיותר מאתגר עבורו/עבורה. תמיד נשמור על הגבול היותר קרוב, כי זה מה שמעניק ביטחון בעבודה. לעולם לא נאפשר ללחץ של מי מבני הזוג לעבוד יותר נועז להלחיץ את בן הזוג השני. אנחנו מאד מנוסים ונקלוט מייד כל לחץ כזה אפילו ברמז.

השתדלנו מאד לצפות כל שאלה אפשרית מראש. אך אם נותרתם עם שאלה לא פתורה, נשמח מאד לענות עליה.
אל תהססו לפנות אלינו. נענה על כל שאלה שלכם בהקדם האפשרי. תוכלו לפנות אלינו גם דרך האתר וגם בווטסאפ.
הדרך העדיפה והמיידית יותר היא בווטסאפ.


#העצמה_אישית #אימון_אישי #התפתחות #הישגים #שינוי_בחיים #חופש #אתגר #מוטיבציה #חיים_טובים