0 Comments
עיסוי טנטרי יוני לינגם לזוגות נשים וגברים במודיעין
צילום באדיבות Nick Webb

 

לתשומת ליבכם: העיסוי הטנטרי מוענק על ידי בן בלבד.

בעיסוי זוגי אחד מבני הזוג (לבחירתכם) מקבל את העיסוי, ובת/בן הזוג השני מצטרף להענקת העיסוי.
זו חווייה מיוחדת במינה וזוגות רבים בוחרים בה ונהנים מאד.

 

עיסוי טנטרי (כולל עיסוי יוני ולינגם) - עיסוי עוצמתי המביא למודעות, לחופש ושחרור רגשי. חוויית שיא מיוחדת במינה.

עיסוי שמטרותיו העיקריות פתיחת מסלולי האנרגיה בגוף, לימוד של מודעות לגוף, לאנרגיה המינית, להנעתה בגוף ולשימוש בה.
במהלך העיסוי תתרגלו עבודה עם נשימה, תנועה וקול על מנת להגביר את המודעות לחופש הפנימי להיות מי שאתם באמת, להתנתק מכבלים של חברה ומוסכמות, להתבטא וללמוד לעבוד עם האנרגיה המינית.
העיסוי כולל גם עיסוי יוני או לינגם - מגע מקודש ומרפא באיברי המין.

העיסוי מהווה כלי רב עוצמה לחווייה רגשית עמוקה ולשחרור רגשי בלתי רגיל.

 

משך המפגש:שעתיים
מחיר: ₪600

 

אנו עובדים באהבה עם כל אדם באשר הוא - gay friendly המפגשים והעיסויים ניתנים באהבה לכל אדם באשר הוא.

מהו עיסוי טנטרי?

המושג "עיסוי טנטרי" הינו מושג מאוחר, שהתפתח במערב ותפס את מקומו במהרה.
טנטרה אינה שיטת טיפול, וככזו, אינה עוסקת באופן ישיר בטכניקות טיפול ועיסוי.
העיסוי הוא בעצם עיסוי המבוסס על ידיעת הטנטרה את המערך האנרגטי של הגוף וכיצד ניתן לפתוח את מסלולי האנרגיה האלה ולאפשר זרימה חופשית של האנרגיה בגוף.
העיסוי נותן גם דגש גדול על תפיסת הטנטרה את החופש כערך עליון ואת העקרון הטנטרי של חופש מכבלי הכלא החברתי והמוסרי. כמו כן, הוא מאפשר תירגול של טכניקת נשימה טנטרית המאפשרת את זרימת האנרגיה המינית בגוף בחופשיות.

מתוך הסבר זה, ייקל עליכם להבין מדוע אצל מנחי טנטרה שונים תוכלו לחוות עיסוי טנטרי שונה ברובו. כל מנחה או מטפל יוצר לעצמו את שיטת העבודה שמתאימה לו ומדברת אליו באופן האופטימלי.

דעו למי אתם הולכים!!!

לדאבוננו השוק מוצף שרלטנים העושים שימוש של זילות במושג טנטרה ואין כל קשר בין מה שהם עושים ובין טנטרה באמת.
בין אם תבחרו לקבל את העיסוי ממני או ממי מעמיתינו - תבדקו שאתם פונים לאדם מקצועי, רציני, שבאמת יודע ומלמד טנטרה ולא חארטה.

כיצד מתבצע העיסוי?

ניתן לקבל עיסוי טנטרי לנשים, זוגות וגברים הן כעיסוי בלבד והן כחלק ממפגש "נוגעים טנטרה" שעליו אנו ממליצים בחום

בעיסוי לזוג הפורמט הוא שאחד מבני הזוג (לבחירתכם) מקבל ממני (בן, גבר) את העיסוי ובת/בן הזוג השני מצטרף אלי להעניק את העיסוי.
זו הזדמנות נהדרת להעניק לבן/בת הזוג חווייה מיוחדת במינה.
בין אם תבחרו ללמוד איך להעניק את העיסוי ובין אם פשוט תתחברו לאנרגיה ולסוג התנועה והמגע - זו תהייה חווייה שונה ואחרת.

העיסוי הטנטרי ניתן על גבי מיטת טיפולים. זהו עיסוי של כל הגוף בשמן ארומתרפי חם. מדובר בעיסוי חושי וחושני, שניתן בתנועות איטיות וארוכות שגולשות לאורך הגוף בשילובים שונים. אני עובד עם כמות גדולה של שמן, המאפשרת תנועה חלקה וזורמת, מאד רכה, גלית וחושנית.
לאורך העיסוי אעבוד איתכם על השימוש בנשימה, בתנועה ובהשמעת קול, כדי לאפשר לכם זרימה ופתיחות, ללמוד לזהות את האנרגיה המינית שמתעוררת בגוף, לנתב אותה ולהזרים אותה במעלה הגוף, ולפחות להתחיל ללמוד לשלוט באנרגיה זו ולהפריד בינה ובין התופעות הפיזיולוגיות של הגוף המתרחשות בעת האורגזמה.
בחלקו השני של העיסוי, תקבלו את עיסוי היוני או עיסוי הלינגם.
בסנסקריט, השפה ההודית העתיקה בה נכתבו כתבי הקודש הטנטריים פירוש המילה יוני הינו מערה מקודשת, ופירוש המילה לינגם הינו מטה האור. זו דרכה של הטנטרה להתייחס למיניות בקדושה.
מדובר במגע אוהב, מקודש ומרפא באברי המין ובאיזורם. אל תתבלבלו אפילו לרגע בין זה , לבין "הרפייה" הניתנת במקומות שונים, חלקם מפוקפקים. זהו מגע מרפא הניתן באיזורי גוף אשר בד"כ אינם זוכים למגע, למעט למטרות מאד מוגדרות. מגע זה אינו ניתן במטרה להגיע לאורגזמה, למרות שבמקרים רבים היא אכן מגיעה ואז היא מתקבלת באהבה, אך זו בהחלט אינה מטרה.

לטופס הזמנה למפגש לחצו כאן

מה בנוגע לאורגזמה?

אורגזמה אינה רק חווייה גופנית בה מתרחשות פליטה (גם אצל גברים וגם אצל נשים), התכווצויות של קבוצות שרירים שונות, הגברת דופק ועוד. טנטרה מלמדת שאלו תופעות שאכן באות יחד עם אורגזמה, אך הן נפרדות ממנה.
אורגזמה הינה חווייה אנרגטית רוחנית, שניתנת להפרדה מהתופעות הפיזיולוגיות הנלוות אליה. זה לא פשוט להגיע להפרדה זו, אך עם תרגול, זה בהחלט ניתן. מגיעים אז למצב בו אפשר לחוות אורגזמה ללא גירוי מיני או בני זוג, ואפשר לחוות אורגזמות ארוכות מאד, דקות ארוכות, ואף חצי שעה או שעה ברצף ויותר.

לשחרר רעלים, טראומות ואנרגיה תקועה.

מזה שנים ארוכות ורבות ידעו מטפלים שונים, בעיקר במזרח, שלא רק המוח זוכר. יש גם זיכרון של הגוף. שרירים ורקמות אחרות בגוף זוכרים ארועים, רגשות, טראומות. עובדה זו זכתה בעידן המודרני לאישוש בעבודותיו של וילהלם רייך ושל ממשיכי דרכו. כאשר איברים שונים בגוף חווים מגע אוהב ומרפא, מתפנות מהרקמות חוויות קשות, טראומות ורגשות כבדים.
איזור האגן בגוף ממעט לחוות מגע בעיקר מסיבות של עיוות חברתי ותפישות חברתיות שהתפתחו לאורך השנים והפכו איזור גוף זה למוקצה. זו דוגמא נוספת לדרך בה מעוותת החברה את כל נושא המיניות והחושניות, ויוצרת דואליות וצביעות אפילו לגבי גופנו אנו. אם לא די בכך, הרי שאיזור האגן, הקשור בכל מה שחשוב לנו מבחינה הישרדותית (אדמה, בית, משפחה, התרבות, פרנסה, מין בסיסי) נמצא נמוך בגוף, ועל פי מקורות שונים (לדוגמא, מנטק צ'יה) צובר רעלנים ומתכות כבדות, אשר עקב מחסור במגע אינם מתפנים.
החברה האנושית, ובעיקר המערבית, קושרת את איזור האגן עם דברים שליליים שונים. הרבה גינויים, קללות ועלבונות קשורים לאיזור זה. די אם ניזכר ב"אוצר" הקללות של כמעט כל תרבות, נמצא שמרבית הביטויים קשורים בדרך זו או אחרת לאזור זה. זה אולי נראה לנו טריוויאלי או לא חשוב, אבל מסתבר שלא כך הוא. הגוף זוכר!
מסיבות אלו, מהווה עיסוי הלינגם או היוני מקור לשחרור רגשי עוצמתי ביותר. בעיקר אצל הנשים, עיסוי היוני מאפשר פורקן רגשי, ונשים רבות חוות פרצי בכי או צחוק בלתי מוסברים לאחר העיסוי. העיסוי מאפשר גם לפנות טראומות עבר ולהקל על ההתמודדות עימן. מדובר בטראומות קלות יחסית. מי שעברה פגיעה מינית בעבר, סביר להניח שתזדקק לתהליך מתמשך יותר (שאותו אני בהחלט מבצע, ואף בהצלחה גדולה), ולא לחווייה חד פעמית שאינה מכוונת לריפוי של אירועים בעוצמות כאלו.

לטופס הזמנה למפגש לחצו כאן

העיסוי הטנטרי מהווה חלק ממפגש חווייתי שאנו עורכים לנשים, זוגות וגברים ונקרא "נוגעים טנטרה".
באופן אישי, אנו ממליצים בחום לעבור את המפגש המלא, שמהווה בין היתר גם הכנה של הגוף, הנפש והרגש לעיסוי הטנטרי.
פרטים ומידע חשוב.
רמה:מתאים לכל מי שפתוח לרעיון
עירום:עירום מלא.
נועזות: רמת הנועזות תלויה רבות בכם. באופן כללי מחייב ראש פתוח ונועזות
מועד: כל ימות השבוע למעט שבתות וחגים, משעות הבוקר עד שעות הלילה.
מיקום:מרחב הטיפולים והסדנאות שלנו במודיעין. מיקום מדוייק יימסר בעת ההזמנה.
עלות: ₪600
רצוי להזמין מקום מראש.
לפרטים נוספים והזמנה:

כל השדות נדרשים.
זכר נקבה זוג

מספר הטלפון לחיץ עבור התקנים ניידים לחיוג ישיר

054-4655868
מנוי חינם למגזין שלנו
ספרונים להורדה חינם
צרו קשר
מזמינים אתכם לקבל תמיכה וסיוע מרחוק דרך האינטרנט

בימים אלה, כשהקורונה משתוללת ויש סגר, מתח, לחצים אישיים או בזוגיות ואולי אף חרדה, אנחנו כאן עבורכם!

אנחנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו תמיכה וסיוע, אוזן קשבת, הנחייה והדרכה בנושאים השונים דרך זום או טלפון.
הסשנים יעילים מאד. מעבר לייעוץ ולתמיכה, נלמד אתכם תקשורת זוגית יעילה, נעבוד איתכם עם כלים של עבודה רגשית שעושים פלאות, נשלח אנרגיה מרפאה ועוד.

המחיר הינו 300 ₪ לשעה. ניתן להעביר דרך bit, PayBox, PayPal או העברה בנקאית ישירה.

אנחנו מאחלים לכם, לכל בני ביתכם ולכולם באשר הם המון בריאות טובה. ❤

לתחילת הדף