אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחה שלנו.

נשמות תאומות, זוג לחיים, מנהיגים, מנחים, מורים, מרצים, מאפשרים, חברים, אוהבים...

אודות בן ואפרת נוגעים באהבה, מנחי טנטרה זוגיות ומיניות במודיעין
0 Comments

אודות בן ואפרת נוגעים באהבה

למצוא את הקול הפנימי...

שנינו באים מהעולמות המאד מעשיים, ארציים, "רגליים על הקרקע", של המדעים והפיננסים.
שנינו עבדנו בעבודות מקצועיות שקיימו אותנו, אך חשנו שמשהו חסר לנו שם. היה חסר לנו אותו דבר מיוחד שאברהם מאסלו קרא לו "הגשמה עצמית" (Self Actualization).
חשנו שאנו יכולים לתרום הרבה יותר לחייהם של אנשים.

לפני שנים, כאשר החלנו לפסוע במסלול המשותף שלנו גילינו שאנשים ממש נמשכו אלינו כמגנט. הם היו ממש עוצרים שיחה או עיסוק, ובאים אלינו לקבל חיבוק, עצה, תמיכה או מילה מעודדת.
כפי שציין סטיבן קובי בהרגל השמיני - הקשבנו לקולנו הפנימי ובצעד נועז ואמיץ - שינינו את מהלך חיינו!

מומחיות במערכות יחסים וזוגיות, מיניות ותקשורת רגשית.

כיום, לאחר למעלה מעשור של עבודה בתחום, התנסינו כבר בעבודה עם אלפי אנשים. פיתחנו מומחיות ייחודית במערכות יחסים וזוגיות, מיניות ותקשורת רגשית.
אנו מבלים כל רגע ורגע של היום באושר אמיתי, מסייעים לאנשים ומעצימים את חייהם.

 • מנהיגים. משרים אחרים דרך מנהיגות מתוך דוגמה אישית. אנחנו עומדים מאחורי הדברים שלנו וחיים באינטגריטי את שאנו מלמדים בחיי זוגיות מדהימה. אנו משוחחים בפתיחות על חיינו ומערכת היחסים שלנו ומביאים בכך גם לימוד מתוך התנסות ודוגמא אישית.
 • מאפשרים. משימתנו העיקרית כאן הינה לשפוך אור על משעול חשוך לכאורה. אנו מאירים אפשרויות ומעודדים מנהיגות אישית ואחריות שבאה מבחירה חפשית.
 • מנחים ומורים. אנו מלמדים מערכת ייחודית ומוכחת שיעילותה מוכחת. זו מערכת שיצרנו וארגנו מתוך חיבור של החזון הטנטרי עתיק היומין, עם תפיסות מודרניות והתאמנו אותה לאורח החיים המודרני התובעני והמתקדם. אנו מלמדים מתוך אומץ ועובדים על בסיס נטול פחד.
 • חברים ואוהבים. עבורנו, כל אדם הינו ניצוץ ייחודי של הבורא. כל זוג עימו אנו עובדים הינו סיפור אהבה!

אנו מאמינים בזכותו של כל אדם לחיות בחופש, הבנה ואהבה.

אנו מחוייבים להצלחתכם!

הסיפוק וההנאה שלנו שאובים מההצלחה שלכם והיא מתאפשרת כיוון שאנו:
 • מונחי עקרונות. אנו מתנהלים מתוך אינטגריטי ונאמנים להצהרת המשימה שלנו.   קראו אותה ותבינו הכל!  

  ניתן להוריד את הצהרת המשימה בפורמט pdf      

  משימת חיינו – להעניק, לסייע ולהשרות סביבנו חיים המבוססים על אהבה.

  • אנו זוג החי חיים מלאים המושתתים על אהבה, תוך יצירת סינרגיה. אנו שואבים את בטחוננו מעקרונותינו, יושרנו האישי, יכולתנו לאהוב ללא תנאי ומפיתוח יכולת ולמידה בלתי פוסקות . אנו אחראיים תמיד לתגובותינו ולדרכי פעולתנו.
  • הגוף הוא משכנה המקודש של הנפש. אנו שומרים על בריאותנו בהתמדה. מקפידים על תזונה נכונה , שינה מספקת ופעילות גופנית . או נמנעים מצריכת חומרים מסכנים כגון אלכוהול, עישון או סמים .
  • אנו שואפים לאיזון והרמוניה . אנו חלק מבורא עולם וחיינו הינם חלק מתהליך התפתחות רוחנית . אנו נכונים לחלוק את הידע והיכולת הרוחניים שלנו עם כל אדם.
  • אנו אחראים ללמוד ולהתחדש במישורים האישיים והמקצועיים ולבחון באובייקטיביות את מקורות המידע שלנו . אנו מוכנים, להעניק מהידע שצברנו לכל אדם החפץ בכך .
  • אנו חלק אינטגרלי מהיקום ורואים קדושה בכל. אנו מודעים לסביבה הפיסית והחברתית, אוהבי אדם, בעלי חיים, צמחים וטבע ושומרים על הסביבה.
  • כל אדם שווה בעינינו . כל אדם שאינו פוגע בנו , ראוי לאהבתנו . אנו נוהגים בכל אדם בנעימות, ענווה חמלה ונימוס, כנות, יושר, הגינות , נאמנות , פתיחות והערכה אמיתית למקודש, לייחודי ולשונה שבו.
  • מרחב הפעולה שלנו הינו מקום שנעים לשהות בו , בממד הפיסי , הרוחני והרגשי-חברתי. מקום של אהבה, חברות, צמיחה ותמיכה, של קבלה ועידוד, יצירה והתפתחות אישית. ביתנו הינו מקום להיבנות ממנו, להתגעגע אליו ולאהוב לחזור אליו ותמיד פתוח בפני חברים ומכרים.
  • היקום מזמן שפע אין סופי. רווחה כלכלית חשובה לנו . הכסף משרת אותנו ולא אנו אותו . אנו מרוויחים מתוך יושר, הגינות, שירות והענקה .
  • אנו מבטאים אהבה בקבלה ללא תנאי ובהיעדר שיפוטיות.
  • אנו עושים הכל על מנת ליצור מרחב בטוח ומוגן , בו יכול אדם להתחבר להווייתו בביטחון מלא וללא חשש, ולבחון את כל גבולותיו.
  • פרטיותו של אדם מקודשת בעינינו. אנו שומרים על פרטיות ועל סודיות של מידע אישי ורפואי של כל אדם לו אנו מסייעים.
  • אנו מקפידים לברר באופן מסודר, את מצבו הפיסי, הרפואי והנפשי של כל אדם לו אנו מסייעים.
  • אנו פועלים מתוך נאמנות לעקרונותינו המאפשרים בסיס של בטחון עצמי והתנהלות ללא פחד.
  • מתוך העוצמה שבידיעת גבולותינו ובחינתם המתמדת, אנו חיים אמירת "כן" ומתנהלים על דרך החיוב.
  • אנו בוחנים בהתמדה ומתוך מודעות, את גבולות הידע שלנו, ופועלים רק במסגרת יכולתנו.
  • המיניות הינה חלק אינטגרלי מהווייתו של אדם. אנו עובדים עם מיניות מתוך מקום של כבוד וקדושה, תוך הפרדה מוחלטת מצרכינו המיניים.
  • דבר אינו מובן מאליו!

   

   

   

   

 • נחושים! אנו עובדים מתוך אהבה מוחלטת ונחישות להצלחתם של לקוחותינו. כל עוד אתם נחושים להצליח - אנחנו איתכם בהתמסרות מוחלטת.
 • חסרי פחד!!! זהו אחד מעקרונות החיים שלנו! הוא מאפשר לנו לפעול בדרכים שאחרים פוחדים אפילו להתבונן בהן.
 • ישירים ומנוסים. אלפי אנשים כבר הסתייעו בנו במסגרות שונות. עבודתנו הינה חווייתית ומבוססת על תנועה ומגע.
 • מקוריים. חיברנו באופן מדייק עתיק עם חדש. מיזגנו את חזון הטנטרה הרוחני העמוק, עם תפיסות עולם ושיטות מודרניות כדי לאפשר שילוב של התנהלות חיים מודרנית עם היתרונות שיש באמת וחכמת חיים עתיקת יומין.

החנות של בן ואפרת - דברים קסומים לעולם הרוח

סגנון ודרך העבודה שלנו

ההתבוננות שלנו על כל אדם הינה כעל אדם שלם. התבוננות זו מביאה לידי ביטוי את כל ארבעת הרבדים המרכיבים את האדם השלם: הרובד הפיזי, הרובד המנטלי, הרובד הרגשי/חברתי והרובד הרוחני. כדי שאדם יהיה שלם, חייבים כל הרבדים הללו לבוא לידי ביטוי, ורצוי באיזון ככל שניתן.
אנו מדגישים את הקשר בין גוף לנפש ולמדנו מנסיון רב בעבודה, שהמסלול הינו דו סטרי לחלוטין. דהיינו, ניתן להשפיע על הנפש דרך הגוף וניתן להשפיע על הגוף דרך הנפש.

אנו עובדים בעיקר דרך מגע, תנועה וחווייה. דרכי עבודה אלו הינן יעילות ביותר.
שינוי מהותי בחייו של אדם יכול לבוא לידי ביטוי דרך מספר מנגנונים. כאשר עובדים בעיקר דרך החשיבה המודעת, יכול להגיע שינוי מסויים, אך הוא יגיע בדרך כלל לאט מאד, קיומו יהיה תלוי בגורמים חיצוניים שונים והוא בהחלט עשוי להיות שינוי קצר מועד. שינוי הרבה יותר קבוע ועוצמתי, שמגיע מהר, לעיתים אף מהר מאד, יגיע כאשר נעבוד דרך התת-מודע. קיימות דרכים שונות להגיע אל התת מודע, ואנו מכירים את רובן. עבודה דרך חווייה, מדיטציה, מגע, כולן פועלות באופן חזק על התת מודע.
תת המודע מושפע באופן חזק מאד מחוויות חושיות ורגשיות. אנו עובדים בדרכים שמקשרות את החושים דרך החווייה לתהליך למידה ושינוי ועובדים חזק על המישור הרגשי, הן בהפעלה רגשית, פינוי רגשי ולימוד של תקשורת ומודעות רגשית.
אלמנט נוסף הוא הזכרון. מרבית האנשים מייחסים את הזכרון למוח. הם אינם מודעים לכך, שהגוף כולו זוכר רגשות וארועים. הזכרון הזה של הגוף הוא קריטי, כיוון שהוא משפיע באופן ישיר הן על זרימת האנרגיה בגוף ועל מצב בריאותנו, והן על התת מודע ועל יכולתנו להביא שינוי חיובי בחיים. העבודה עם מגע וחווייה מאפשרים לנו גם לפנות מהגוף זכרונות מגבילים ולא רצויים ולשתול במקומם בגוף זכרון חיובי ורצוי.

כולם מתנהלים עם דפוסים. דפוסי חשיבה, דפוסי התנהלות. אלו הם בעצם אוטומטים שמסייעים לנו להסיר נטל של פרטים קטנים וצורך להביא חשיבה ומודעות. הם מפנים אותנו במידה מסויימת להתמקדות במה שבאמת חשוב. הבעיה עם הדפוסים הללו היא שאנו מפתחים גם דפוסים בלתי רצויים שנכנסים ומופעלים באופן אוטומטי כל פעם שמשהו מסויים קורה. לדוגמא, אדם שאינו בוטח בעצמו נוטה לפעול בדפוס של תוקפנות והסגרות בכל פעם שנדמה לו שמישהו מסכן את מעמדו. דוגמא אחרת היא של זוג שבכל פעם שמישהו מהם אומר משפט מסויים, השני כבר יגיב באותה דרך צפוייה מראש, כי הם כבר יצרו להם חריצים ותעלות בהם הם נעים.
אנו מתבוננים בדפוסים אלה, מציבים להם מראות ומלמדים איך לרכוש דפוסים חדשים ורצויים במקום הדפוסים הישנים והלא רצויים.
אחד היתרונות שלנו בעבודה כזוג הוא, שבעוד אחד מאיתנו מוביל פעילות מסויימת, השני פנוי לקלוט דפוסים סמויים ולהביא אותם למודעות.

אודות מרחב העבודה שלנו במודיעין.

כל הפעילויות שלנו (למעט הרצאות, סמינרים, חתונות וכיוב') מתבצעות במרחב העבודה שלנו בעיר מודיעין.
מקום זה עבורנו ועבור אלו המגיעים אליו הינו מרחב מקודש. זהו מקום מוגן ובטוח. נעים לשהות בו. הוא מואר בתאורת נרות רכה, שוררת בו תמיד אנרגיה רוגעת ושליווה ושורה בו אוירה נעימה, אוהבת, עוטפת ומכילה. זהו מקום שבו תוכלו לחוות חוויות, להתנסות בהתנסויות, לבחון את עצמכם ואת גבולותיכם ואף לפרוץ אותם ולדעת ואף לחוש, שהמרחב המקודש שלכם הוא מקום שבו הכל נכון ומותר, לגיטימי ואפשרי והכל בו מתקבל באהבה ובחוסר שיפוטיות מוחלט.
זהו הבסיס החשוב המאפשר לאנשים באמת להפתח לעבודה ולייצר טרנספורמציה מהותית בחייהם.

כוחה של האהבה לשנות ולהעצים.

אנו מאמינים גדולים בכוחה של האהבה לשנות חיים,להשפיע ולהביא ריפוי.

שנים רבות עברו עלינו עד שחברנו יחד, באהבה המדהימה שמלכדת אותנו. שנים של חוויות, לימוד והתנסויות שונות, שהביאו אותנו למצב בו כל אחד מאיתנו נכנס אל תוך הקשר הזוגי כאדם שלם ובעל עצמאות רגשית ונפשית.
למדנו מהתנסויות חיינו ומתוך נסיון רב שנים, הולך ומתעצם בעבודה עם אלפי אנשים, את העוצמה המדהימה של האהבה להוביל תהליך, לפתוח מקומות חדשים, להעניק לאדם בטחון ותחושה של קבלה וערך עצמי. גם במצבים הסבוכים ביותר, התנהלות מתוך אהבה מעניקה את הדרך הנכונה לפתרון.

דרך העבודה שלנו, המשלבת גישה של עקרונות, אומץ, קבלה מוחלטת וחוסר שיפוטיות ועטופה בהמון אהבה, מאפשרת לנו לצבור ניסיון והצלחות גדולות בעבודה תהליכית עם מי שחוו קשיים שונים בתקשורת בין אישית, פגיעה מינית, סגירות מינית, ניתוק מהנשיות, קשיים בהגעה לאורגזמה או מחסור במגע ואהבה.

יצרנו מתוך הווייתנו את הדרך הייחודית לנו, אשר מניבה תוצאות מדהימות, עוצמתיות ומהירות, גם במקומות בהם אחרים כשלו או הרימו ידיים.

אפרת בוסתן.

נולדה: ישראל, 1964. אם לשניים.
יועצת מס במשך שנים החזקתי במשרה מובילה במשרד רואי חשבון מהגדולים בארץ.
לאורך מסלולי המקצועי, למדתי את שיטת גרינברג ואני מדריכה בשיטה. השלמתי את שלשת השלבים במסלול לנדמרק.
מההיבט היצירתי יותר, למדתי משחק ותאטרון. השלמתי קורסים בפסיכולוגיה, הנחיית קבוצות ועוד.
חיברתי ספר ילדים בנושא ההתנהלות הרגשית בתקופת הגירושין (יוצא לאור בקרוב).
אני אמנית יוצרת בציור וצילום.
יחד עם בן, אני מטיילת בשבילי הגן הקסום של התרחבות וצמיחה, מביאה לידי ביטוי את ההעצמה הנשית שבי, את ההוראה, הסיוע והאושר. אני מומחית לזוגיות ומיניות, רייקי מאסטר, מעסה מוסמכת, מנחת מדיטציות מוסמכת ומנחת טנטרה מובילה ומנוסה.

דר' בן שומר, Ph.D.

נולד: ישראל, 1960. אב לשלושה.
דוקטורט בביולוגיה. מומחה לביואינפורמטיקה עם שנים של נסיון בתעשייה הביוטכנולוגית ולימוד אקדמי.
במהלך שנות חיי המוקדמות, כצנחן צעיר, נחשפתי בהיתקלויות ומלחמה ללא מעט מצבים מסכני חיים. אלו הובילו אותי להתבוננות מעמיקה ותובנות לגבי אמיתות ופרספקטיבות שונות אודות החיים ומשמעותם. הלקחים שהפקתי באשר למודעות, לנוכחות - "להיות כאן ועכשיו" ולחיות את הרגע הלכו והתחדדו.
במהלך חיי המשכתי בתהליך ייחודי ועוצמתי של התפתחות אישית ודרכו גיליתי את האור הפנימי שלי ויכולתי לעזור ולסייע לאנשים.
בשנת 2003 פגשתי את אפרת וחברתי אליה למסע קסום בו יצרנו זוגיות וחברות עוצמתית, מנהיגה, מורה, מנחה ומסייעת.
אני מומחה לזוגיות ומיניות, רייקי מאסטר, מעסה מוסמך, מנחה מדיטציות מוסמך ומנחה טנטרה מוביל ומנוסה.

ניתן להוריד את הצהרת המשימה בפורמט pdf      

משימת חיינו – להעניק, לסייע ולהשרות סביבנו חיים המבוססים על אהבה.

 • אנו זוג החי חיים מלאים המושתתים על אהבה, תוך יצירת סינרגיה. אנו שואבים את בטחוננו מעקרונותינו, יושרנו האישי, יכולתנו לאהוב ללא תנאי ומפיתוח יכולת ולמידה בלתי פוסקות . אנו אחראיים תמיד לתגובותינו ולדרכי פעולתנו.
 • הגוף הוא משכנה המקודש של הנפש. אנו שומרים על בריאותנו בהתמדה. מקפידים על תזונה נכונה , שינה מספקת ופעילות גופנית . או נמנעים מצריכת חומרים מסכנים כגון אלכוהול, עישון או סמים .
 • אנו שואפים לאיזון והרמוניה . אנו חלק מבורא עולם וחיינו הינם חלק מתהליך התפתחות רוחנית . אנו נכונים לחלוק את הידע והיכולת הרוחניים שלנו עם כל אדם.
 • אנו אחראים ללמוד ולהתחדש במישורים האישיים והמקצועיים ולבחון באובייקטיביות את מקורות המידע שלנו . אנו מוכנים, להעניק מהידע שצברנו לכל אדם החפץ בכך .
 • אנו חלק אינטגרלי מהיקום ורואים קדושה בכל. אנו מודעים לסביבה הפיסית והחברתית, אוהבי אדם, בעלי חיים, צמחים וטבע ושומרים על הסביבה.
 • כל אדם שווה בעינינו . כל אדם שאינו פוגע בנו , ראוי לאהבתנו . אנו נוהגים בכל אדם בנעימות, ענווה חמלה ונימוס, כנות, יושר, הגינות , נאמנות , פתיחות והערכה אמיתית למקודש, לייחודי ולשונה שבו.
 • מרחב הפעולה שלנו הינו מקום שנעים לשהות בו , בממד הפיסי , הרוחני והרגשי-חברתי. מקום של אהבה, חברות, צמיחה ותמיכה, של קבלה ועידוד, יצירה והתפתחות אישית. ביתנו הינו מקום להיבנות ממנו, להתגעגע אליו ולאהוב לחזור אליו ותמיד פתוח בפני חברים ומכרים.
 • היקום מזמן שפע אין סופי. רווחה כלכלית חשובה לנו . הכסף משרת אותנו ולא אנו אותו . אנו מרוויחים מתוך יושר, הגינות, שירות והענקה .
 • אנו מבטאים אהבה בקבלה ללא תנאי ובהיעדר שיפוטיות.
 • אנו עושים הכל על מנת ליצור מרחב בטוח ומוגן , בו יכול אדם להתחבר להווייתו בביטחון מלא וללא חשש, ולבחון את כל גבולותיו.
 • פרטיותו של אדם מקודשת בעינינו. אנו שומרים על פרטיות ועל סודיות של מידע אישי ורפואי של כל אדם לו אנו מסייעים.
 • אנו מקפידים לברר באופן מסודר, את מצבו הפיסי, הרפואי והנפשי של כל אדם לו אנו מסייעים.
 • אנו פועלים מתוך נאמנות לעקרונותינו המאפשרים בסיס של בטחון עצמי והתנהלות ללא פחד.
 • מתוך העוצמה שבידיעת גבולותינו ובחינתם המתמדת, אנו חיים אמירת "כן" ומתנהלים על דרך החיוב.
 • אנו בוחנים בהתמדה ומתוך מודעות, את גבולות הידע שלנו, ופועלים רק במסגרת יכולתנו.
 • המיניות הינה חלק אינטגרלי מהווייתו של אדם. אנו עובדים עם מיניות מתוך מקום של כבוד וקדושה, תוך הפרדה מוחלטת מצרכינו המיניים.
 • דבר אינו מובן מאליו!

 

 

 

 

 

 

הצהרה חשובה: אנו איננו בעלי מקצוע מוסמכים בתחומי הפסיכולוגיה או הסוציולוגיה וגם איננו מתיימרים להיות כאלה.

מנוי חינם למגזין שלנו
ספרונים להורדה חינם
צרו קשר
החנות של בן ואפרת - דברים קסומים לעולם הרוח
מזמינים אתכם לקבל תמיכה וסיוע מרחוק דרך האינטרנט

בימים אלה, כשהקורונה משתוללת ויש סגר, מתח, לחצים אישיים או בזוגיות ואולי אף חרדה, אנחנו כאן עבורכם!

אנחנו מזמינים אתכם לקבל מאיתנו תמיכה וסיוע, אוזן קשבת, הנחייה והדרכה בנושאים השונים דרך זום או טלפון.
הסשנים יעילים מאד. מעבר לייעוץ ולתמיכה, נלמד אתכם תקשורת זוגית יעילה, נעבוד איתכם עם כלים של עבודה רגשית שעושים פלאות, נשלח אנרגיה מרפאה ועוד.

המחיר הינו 300 ₪ לשעה. ניתן להעביר דרך bit, PayBox, PayPal או העברה בנקאית ישירה.

אנחנו מאחלים לכם, לכל בני ביתכם ולכולם באשר הם המון בריאות טובה. ❤

לתחילת הדף